Condenser Mikrofon Bm-800

Merhaba Ben bugün bm-800 condenser mikrofon siparişi verdim ama aklımda soru işaretleri var. Öncelikle ses kartım yok. Ses kartı için bütçem de yok malesef. Bu mikrofonu Enstürman ve vokal kaydı için kullanmayı Düşünüyorum. Mikrofonun bir girişi 3.5mm Jak girişi diğer condenser mikrofonlarına göre farklı Bu bm-800 Gerçekten condenser bir mikrofon mu? yoksa aslında dinamik bir mikrofon mu? ben bu mikrofonu 7+1 usb ses kartı ile bağlamayı düşünüyorum 10 liralık birşey fazla performans beklemiyorum ama phantom power olmadığı için ses kalitesi çok mu kötü olur?? mesela bende snopy sn330m diye çok ucuz bir mikrofon vardı en azından o mikrofondan Daha iyi bir ses alabilir miyim bm-800 den phantom power olmadan? sizce bu mikrofonu almakla hata mı ettim? daha ucuz dinamik bir mikrofon alsaydım eğer büyük ihtimal ses kalitesi yetmiyecekdi bende condenser bir mikrofon alıp ileride bütçem olduğunda ses kartı almayı düşünerek aldım ama ses kartı almam için baya bir zaman var daha o zaman içerisinde bu mikrofonun beni idare edip etmiyeceğini merak ediyorum. Sizin Düşünceleriniz Neler?

Geri