Hem Ses Kartı , Hem Mixer

arkadaşlar merhaba yeni bir ses kartı almayı düşünüyorum. internette gezinirken ( behringer x1832 usb ) cihazına denk geldim. Hem ses kartı hem mixer olması ve usb olması bana cazip geldi. Referans monitörleri ile beraber sinema sistemide bağlarım diye düşündüm bir de aynı zamanda bir kaç enstrüman kaydı vs ..
bu ürün hakkında bilgisi olanlar var mı acaba , 2. el olarak buldum , önceki ses kartım m-audio idi onunla yaptıklarımı bu behringer ile yapsam bana yeter.

kaç kanala ihtiyacın var? aynı anda kaç kanal kullanacaksın? monitör ve stereo out dışında kaç tane aux kanalına ihtiyacın var? bütçe nedir? :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
her zaman olmasa da 3-4 kanal fena olmaz diye düşündüm . bahsettiğim gibi yakın dinleme uzak dinleme ( doğru tabir mi bilmiyorum ) farklı monitörlerde bağlayacağım birbirinden bağımsız A-B kanalı monitör seçimi gibi..
bütçem 1000 tl olarak belirledim
bide o ses kartının mikserli olması biraz cezbetti sanırım üzerinden ufak ufak ince ayarlar ile kurcalayabilimek vs

her zaman olmasa da 3-4 kanal fena olmaz diye düşündüm . bahsettiğim gibi yakın dinleme uzak dinleme ( doğru tabir mi bilmiyorum ) farklı monitörlerde bağlayacağım birbirinden bağımsız A-B kanalı monitör seçimi gibi..
bütçem 1000 tl olarak belirledim
bide o ses kartının mikserli olması biraz cezbetti sanırım üzerinden ufak ufak ince ayarlar ile kurcalayabilimek vs

Yamaha MG10XU modeli işine yarayabilir. AG serisine de bakmanı öneririm :) Bu ürünler 1000TL civarında aşağı yukarı. Yakın ve uzak dinleme için en az iki Aux çıkışının olması gerekir yada bağımsız stereo out ve monitör out.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yamaha MG10XU modeli işine yarayabilir. AG serisine de bakmanı öneririm :) Bu ürünler 1000TL civarında aşağı yukarı. Yakın ve uzak dinleme için en az iki Aux çıkışının olması gerekir yada bağımsız stereo out ve monitör out.
tavsiyeleriniz için teşekkür ederim , birisi ilk yazdığım behringer tipi aletler için sadece stereo kayıt yapabilirsin mono olmaz demişti doğrumudur acaba ?

Geri