Restorasyon 'marshall Avt 100x'

Sizce nasıl olmuş?

• Toplam oy veren
    27
Orası pek olmamış gibi zaten paylaştığım linkte alternatif olarak, ince bir pamuk ipe, plastik yumuşak tabakayı sararak aynısından yapmışlar. Şu, sırt çantalarının iç astarı olur ya, naylondan yapılmış işte ona bir miktar yapıştırıcı sürüp ortalayıp sarıyorsun. Sanırım linkte paylaşılan vinyl dedikleri bizim ülkemizdeki alternatifi o.

DIY piping and beading! - speaker building message board Yukarıdan aşağıya sayınca 10. ve 11. fotoğraflar.
aynen dostum tuhafiyelerde de o ince pamuk ip diye kast ettiğin fitil diye geçmekte plastik dediğin aslında plastik değil de deri ve kumaş olarak satılır onun da adı Biye'dir bende aynı malzemelerle istediğim renk olmadığı için özel olarak yaptırdım :)

Düz beyaz duvar kağıdı da olur şimdi aklıma geldi benzer dokulara sahip hatta satın almanıza bile gerek yok kesilirken arta kalan malzemelerde iş görür sadece içini pamuk iplikle biraz hacim vermek yeterli olur. İyi oldu ha ben bunu bir bakayım :D

Malesef olmaz kıvrımlarda çalışamazsın sakil durur ama dediğim gibi yaptırmak istersen ilan olarak da koydum düşünürsen buradayım dostum.saygılar

Geri