Favori Internet Gitaristleriniz

Merhabalar

Forumda arama yaptım ama benzer bir konu bulamadım. Bu konu aslında benim için daha çok motivasyon içerikli. Genel olarak gitarda ne zaman motivasyonumu kaybetsem, Youtube'de tarzını beğendiğim yatak odası gitaristlerinin videolarını izlerim. Bunun bana hem motivasyon hemde daha yaratıcılık kattığını düşünüyorum. Konuyu "kar98ksniper" olarak 8 yıl önce Youtube'ye giriş yapan her videosunu defalarca kez dinlediğim Panos Arvanitis ile başlatmayı kendimce layık gördüm.

Gitara başlama sebebim diyebileceğim Yngwie Malmsteen, Zakk Wylde ve Gary Moore bir arada harmanlayıp sunması bana dinlerken eşsiz bir keyif veriyor.
Sizde de aynı etkiyi yaratan sanatçılar varsa, paylaşımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler :)

Keith Merrow

Leo Moracchioli (Frog Leap Studios)

Rob Scallon

Jared Dines

Rob Chapman (ve grubu Dorje)

Angel Vivaldi

Sarah Longfield (The Fine Constant)

Andre Casagrande

Plini

Pete Cottrell

Up Tuned Metal | Pete Cottrell

Rabea Massaad (Dorje ve Toska)
Rabea Massaad, Ben Minal & Dave Hollingworth - 15 minute Jam behind the scenes at musicisum

Ryan Bruce - Fluff
Lace Dragonauts - Demo

Vee bizlerden (forumdan) çok sevdiğim 2 gitarist;
Murat Akça ( @bastardbullet )
Murat Akça - No Land Beyond

Sinan Güngörer ( @Sinan Güngörer )
The Imperial March (Darth Vader's Theme) by Sinan Güngörer

BONUS:
Californication (metal cover by Leo Moracchioli & more)

Son düzenleme:
Tesekkurler eklemeler icin arkadaslar :) Bir kac tane daha ekleyeyim.

Julian Cifuentes

Bu arkadas youtube'de cok aktif degil, instagram'da @juliandcgnj olarak ararsaniz daha cok paylasimina ulasabilirsiniz.

Chris Brooks

Baska aşmış bir fusion-neoklasik temelli gitarist. Hem ogretici olarak hemde yetenek konusunda muthis. Ayrica instagram uzerinden kendisine ne sorarsaniz aninda cevapliyor, egosuz seker gibi bir adam :)

Straten Marshall

İnstagram da yayin aciyor genellikle, izlemenizi tavsiye ederim. Sweep picking ve neoklasik temada cok basarili ama biraz kendini tekrar ediyor. Yine de her paylasimini takip ederim.

Koray Özyurt @koray7

Kendisi zaten forumun en meshur ve yetenekli shredderi :) Metalcore-deathcore vokallerden dolayi pek bana hitap etmeyen bir muzik turu ama sectigi lickleri dinlemek keyifli.

Son düzenleme:
Keith Merrow

Leo Moracchioli (Frog Leap Studios)

Rob Scallon

Jared Dines

Rob Chapman (ve grubu Dorje)

Angel Vivaldi

Sarah Longfield (The Fine Constant)

Andre Casagrande

Plini

Pete Cottrell

Up Tuned Metal | Pete Cottrell

Rabea Massaad (Dorje ve Toska)
Rabea Massaad, Ben Minal & Dave Hollingworth - 15 minute Jam behind the scenes at musicisum

Ryan Bruce - Fluff
Lace Dragonauts - Demo

Vee bizlerden (forumdan) çok sevdiğim 2 gitarist;
Murat Akça ( @bastardbullet )
Murat Akça - No Land Beyond

Sinan Güngörer ( @Sinan Güngörer )
The Imperial March (Darth Vader's Theme) by Sinan Güngörer

BONUS:
Californication (metal cover by Leo Moracchioli & more)

Can teşekkür ederim. :)

Jeff Waters :D Hayır tamam adam Annihilator ama internet videolarında o keskinliğini o kontrolü görünce diğerleri meh dedirtiyor. Marty, Alex filan kendi sololoarını filan unutuyorlar ama bu adam makine gibi çat çat albüm kaydı gibi çalıyor.

Tesekkurler eklemeler icin arkadaslar :) Bir kac tane daha ekleyeyim.

Julian Cifuentes

Bu arkadas youtube'de cok aktif degil, instagram'da @juliandcgnj olarak ararsaniz daha cok paylasimina ulasabilirsiniz.

Chris Brooks

Baska aşmış bir fusion-neoklasik temelli gitarist. Hem ogretici olarak hemde yetenek konusunda muthis. Ayrica instagram uzerinden kendisine ne sorarsaniz aninda cevapliyor, egosuz seker gibi bir adam :)

Straten Marshall

İnstagram da yayin aciyor genellikle, izlemenizi tavsiye ederim. Sweep picking ve neoklasik temada cok basarili ama biraz kendini tekrar ediyor. Yine de her paylasimini takip ederim.

Koray Özyurt @koray7

Kendisi zaten forumun en meshur ve yetenekli shredderi :) Metalcore-deathcore vokallerden dolayi pek bana hitap etmeyen bir muzik turu ama sectigi lickleri dinlemek keyifli.

Estağfurullah. Çok teşekkür ederim.

Geri