Hipotenüs

:arrow: HiPotEnüS

:arrow: Doğum tarihi: Mayıs 2007

:arrow: Tarz:Alternatif,Cover,Rock'n Roll

:arrow: Kod Adları: Gitar/EDİ , Davul/ATEŞ , Bass/BORAN , Vokal/ÖZKAN

hipotenus1up1.jpg

EDİ:16 Yaşından bu yana gitarıyla başbaşa büyümüş tam bir malmsteen hayranı ayrıca Ege Unv. ziraat bölümünde okumakta.ATEŞ: 8 Yıldır muzikle ilgilenmekte aynı zamanda fotoğraf sektöründe grafiker olarak çalışmakta. ÖZKAN:Celal Bayar Uni.Tütün Experliği okumakta ayrıca 8 yıldır muziğin içinde bizzat yer almış :) BORAN:Ege Unv. iktisat bölümünde ikamet etmekte olup yaklaşık 6 yıldır gitarla haşırneşir durumda....Sonunda tekrar tam hazır kadromuzla geri döndük...

:arrow: Selam milllet :)

27 Mayıs Pazar Karşıyaka Bosntalı sahilindeki yeni yüksek tepe gençlik festivalinde ayrıca öncesindeki 24 mayıs perşembe günü BoRNova BeRry blues barda bizimle eğlenen Ayrıca 3 Haziran Pazar Manisa/Akhisar (Uni Festival) non-stop coşan herkese sonsuz teşekkürü borç biliriz :)

Sıradaki Konser Programımız: Görüşmeler devam etmekte..Bar Programları ve konser organizasyonları ile tekrar gelicez Görüşmek dileğiyle..

Yeni haberler yolda...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
:!: BARIŞAROCK :!:

Böyle adı güzel bir festivalde bu kadar gereksiz insanlar bulunur diyerek sözümüze başlıyoruz...3 haziran 2007 manisa akhisarda vermiş olduğumuz konserden sonra gelip buyrun standımıza sizide BARIŞAROCK ta görmek istiyoruz diyen bir kaç (sanırızki organizasyonun ne için olduğunu bilmiyorlar) kişi çok gereksiz cümlerle kendilerini ve organizasyonu yerin dibine sokmuş bulunmaktadırlar..Eğer bir Türkün üstünde ANTİSOAD yazan bir tişört varsa bu olay tişörtü giyenin ayıbı değil onu "neden giydin" Diyenlerin ayıbıdır..Kendi bilmez bir şekilde ermenileri savunarak bu konserde çıkamazsınız diyen yetkisini kendine sunan stand yetkililerine ne yazıkki gülmekten başka birşey yapamamaktayız..Eğer bir insan aslını inkar ediyorsa barış onun ne haddine ki! Bizim atalarımıza hatta Atatürk'e küfürler saydırarak konserlere çıkan ermeni grup türk insanına iftira yağmurları tutmakla kalmamış düşman olarak saymakta! Ve bunun üzerine barışarock stand yetkilileri Alternatif konserler vererek Bir takım mesajlar verebilceklerini zannediyorlar..En azından biraz gururlu olalım Ne kaybedeceğiz görelim!! Bırakalımda barışı önce içimizde halledelim...Ne yazıkki bir stand da BARIŞAROCK yazıyor ve standın içi dayanılmaz bir alkol kokusu içinde votkalar biralar dans ediyor...En azından bunu halka açık yerlerde yapmayın diyerek en güzel mesajı bizlerin verebilceğini düşünüyoruz..VE SON SÖZ OLARAK HERKESİ BU KONUYA DAVET EDİYORUZ!...

SON SES NE KADAR YÜKSEK????

atess demiş ki:

Böyle adı güzel bir festivalde bu kadar gereksiz insanlar bulunur diyerek sözümüze başlıyoruz...3 haziran 2007 manisa akhisarda vermiş olduğumuz konserden sonra gelip buyrun standımıza sizide BARIŞAROCK ta görmek istiyoruz diyen bir kaç (sanırızki organizasyonun ne için olduğunu bilmiyorlar) kişi çok gereksiz cümlerle kendilerini ve organizasyonu yerin dibine sokmuş bulunmaktadırlar..Eğer bir Türkün üstünde ANTİSOAD yazan bir tişört varsa bu olay tişörtü giyenin ayıbı değil onu "neden giydin" Diyenlerin ayıbıdır..Kendi bilmez bir şekilde ermenileri savunarak bu konserde çıkamazsınız diyen yetkisini kendine sunan stand yetkililerine ne yazıkki gülmekten başka birşey yapamamaktayız..Eğer bir insan aslını inkar ediyorsa barış onun ne haddine ki! Bizim atalarımıza hatta Atatürk'e küfürler saydırarak konserlere çıkan ermeni grup türk insanına iftira yağmurları tutmakla kalmamış düşman olarak saymakta! Ve bunun üzerine barışarock stand yetkilileri Alternatif konserler vererek Bir takım mesajlar verebilceklerini zannediyorlar..En azından biraz gururlu olalım Ne kaybedeceğiz görelim!! Bırakalımda barışı önce içimizde halledelim...Ne yazıkki bir stand da BARIŞAROCK yazıyor ve standın içi dayanılmaz bir alkol kokusu içinde votkalar biralar dans ediyor...En azından bunu halka açık yerlerde yapmayın diyerek en güzel mesajı bizlerin verebilceğini düşünüyoruz..VE SON SÖZ OLARAK HERKESİ BU KONUYA DAVET EDİYORUZ!...

SON SES NE KADAR YÜKSEK????

sanırım gercekten organizasyonun ne oldugunu bılemeyenlerle karsılasmıssın ıstanbul standlarında hıc alkole yenık dusen organızatorler yok..
barısarock bence gayet amacına uygun bır organızasyon ama sanırım bu konuyu tartısmanın yerı kendı grup baslıgınız degıl..
uygun yerde acman dılegıyle ..:?

Grubunda basarılar..

LUTFEN.... AMACINIZI BILIN

AnyDreams demiş ki:
atess demiş ki:

sanırım gercekten organizasyonun ne oldugunu bılemeyenlerle karsılasmıssın ıstanbul standlarında hıc alkole yenık dusen organızatorler yok..
barısarock bence gayet amacına uygun bır organızasyon ama sanırım bu konuyu tartısmanın yerı kendı grup baslıgınız degıl..

Grubunda basarılar..

kusuruma bakma ama bence bu organizeyi yapan adamlarin amacininn ben hala ne oldugunu bilmiorum
bu adamlarin bi amaclari varsa onu muzikle hic bisekilde halledemezsin hemde bi zamanlar mogollarla erkin korayi cikartti bu organize sahipler biri sagci biride solcu ben orada bulundum ve asiri derecede kavga cikiyordu bu sekilde konser yaparak hic bir sey yapamazsin... ilk basta amaclarini bilsinler ondan sonra bizim grubumuza laf soylesinler ... ben basli basina ANTI S.O.A.D traftariyim serefsiz adamlarin ne yaptiklarni gorecek kadar da bu hayatta deneyimliyim ... lutfen biseyleri bilmeden konusmayalim ... barisi saglamak icin ilk basta elestirdigin adamlarin ne yaptklarini bileceksin ve ondan sonra elestireceksin ...
GRUBUMA DA BASARILAR DILEDIGIN ICI TESEKKUR EDERIM...

LUTFEN.... AMACINIZI BILIN

AnyDreams demiş ki:
atess demiş ki:

Grubunda basarılar..

kusuruma bakma ama bence bu organizeyi yapan adamlarin amacininn ben hala ne oldugunu bilmiorum
bu adamlarin bi amaclari varsa onu muzikle hic bisekilde halledemezsin hemde bi zamanlar mogollarla erkin korayi cikartti bu organize sahipler biri sagci biride solcu ben orada bulundum ve asiri derecede kavga cikiyordu bu sekilde konser yaparak hic bir sey yapamazsin... ilk basta amaclarini bilsinler ondan sonra bizim grubumuza laf soylesinler ... ben basli basina ANTI S.O.A.D traftariyim BU ADAMLARIN adamlarin ne yaptiklarni gorecek kadar da bu hayatta deneyimliyim ... lutfen biseyleri bilmeden konusmayalim ... barisi saglamak icin ilk basta elestirdigin adamlarin ne yaptklarini bileceksin ve ondan sonra elestireceksin ...
GRUBUMA DA BASARILAR DILEDIGIN ICIN TESEKKUR EDERIM...

adamlar sadece soad ıcın yapmıyorkı bu festıvalı..yok onu kına yok bunu kına degıl o festıvalın felsefesı..
benım bıldıgım barıs ıstıyorsan savasman gerektıgıdır ...
waterman__ fazla sert cıktıgının umarım farkındasındır..
sen suanda barısarockın nekadar sacma oldugunu dusunuyorsan bende hala yarım yamalak anlattıgınız barısarock protestosunu baslıgınızı yukarıya tasımak ıcın uydurdugunuz bı oyun olarak goruyorum( duruma uygun olsun dıye soyluyorum )
sıze anlatmaya cabaladıgım yerı degıl bunun burası burada muzık konusulur ..konser tarıhlerı verılır..demolarınız paylasılır..oldukca guzel bı grupsunuz..neden bı festıvalı karalamakkı hedefınızz sıze yaptıkları her neyse bılmıyorum(anlatında bılelım) ama kac yıldır o festıvale gıdıyorum..her turlu pıslıgıne we barıs ıcın ulastıgı yerlere sahıt oldum.. demek neymıs savasmadanda barıs ıcın ınsanlar bırseyler yapabılıyormus...ırak savasına engel oldular demıyorum ama muzık herseye care bence..
olayı algılayamadıgım ıcın yazdıgım yorumlardada cekınıyorum acıkcası yanlıs bısı soluycem dıye sorun nedır??

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Böyle düşünmene şaşırdım açıkcası başlık üste taşınır yada taşınmaz bu gerçekten ilginç bi düşünce...Fakat konu bizimle alakalı oldugu için bunu burdan paylaşmak istedik reklam olduktan sonra başka başlıkta da reklam yapılabilceğini birazda olsa düşünebilirsin..konu zaten yukarda açık bir şekilde yazıyor tekrar oku istersen güzel yorumların için teşşekür ederim ayrıca başıktaki diğer grub ve muzisyen arkadaşlarımız konuyu yanlış lanse etmesinler yeri geldiğinde hepsini gidip teker teker izliyoruz ve başarılarının devamınıda dileriz..Uygun bir konu yeri bulursan Açalım ordan devam edelim.. ii akşamlar

bu konunun yerinin burası olup olmadığı konusuna bişey diyemicem ama sonuçta bu konu HİPOTENÜS ün başına gelmiş bi konu ve bence HİPOTENÜS başlığı altında değerlendirilebilir en azından ben böyle düşünüyorum..
ayrıca konuya gelmek istiyorum arkadaşlar ermeni sorununun ne büyük olduğunu bence herkes bilio bilmeyenlerin de bilmesi gerekio.sonuç olarak iki de bir de beynimize sokulmaya çalışılan haksız bi durum var hem de hiç tarih incelenmeden tamamen palavradan SÖZDE bi SOYKIRIM iddiası..herneyse burda maval okumanın bi mantığı olduunu sanmıorum bilmek öğrenmek ve bunun hakkında konuşmak isteyenler bi 10 dk.sını ayırıp tarih kitaplarını karıştırsınlar yaptıımız fedakarlıklar sonucunda yediimiz kazıkları ve esas kimin soykırım yapmaya çalıştıını görsün.
ben kendi adıma şunu anlamıorum müzik evrensel deil mi?yani müziğin dili dini ırkı yok olmamalı da!!!öyleyse türk ermeni müslüman hristiyan bilmem ne die ayırmanın ne mantığı var!?bunu biz başlatmadık evet başlatmadık die sürdürmenin de bi mantığı akla uygunluğu olamaz çünkü biz karşı taraf gibi küçülemeyiz çünkü biz TÜRK'ÜZ!!!ama sessiz de kalmayız kalamayız bizi köpeklerle bir tutan müziğe faşistlik sokmaya çalışan SOAD adlı grubu savunamayız!azıcık gururumuz varsa savunduramayız onları haklı çıkarmaya çalışanlarla aynı ortamda bulunmayız!!!
derdimiz barışsa barışalım ama TÜRKlüğümüzü unutmayalım!savaş gerekirse kanımızın son damlasını vereceğimiz bu ülkeyi 2-3 kendini bilmez saçma sapan gruba ezdirtmeyelim!tabiki herkes barış ister ama önce kendi içinde barış yaşıcaksın ki sora dışarıya açılasın dışarda da barış içinde olasın ama bu şartlar altında barış ancak masal kitaplarında ve sözlüklerde bi kelime olarak kalır!ÖNCE TÜRKLÜK,SAYGI,ÖZGÜRLÜK SONRA BARIŞ ÇÜNKÜ SAYGI YOKSA BARIŞ DA OLMAZ OLAMAZ!!!SAYGISIZ OLANI SAVUNANA BİZDE SAYGILI OLMAYIZ NEYİ SAVUNDUÐUNUZU BİLİN ONA GÖRE HAREKET EDİN KENDİNİZE GÜLDÜRMEYİN!!! :!: BARIŞAROCK AMA ÖNCE KENDİ İÇİMİZDE :!:

valla ben sunu dicem eğer bu söylenenler dogruysa HİPOTENÜS grubuna gercekten hak veryrum doğruda!!!bu arda bu konunn en iyi konuşulcagı yer burası nerde konuşulcak kii başta hata bu durum hipotenüs grubun başına gelmiş bunu unutmamak lazım!!!

HİPOTENÜS GRUBUNA BAŞARILAR DİLERİM!!!İYİ ÇALIŞMALAR SİZLEREE

bagırmadan konus once arkadasım ;) ( ınternette buyuk harfle yazım bagırmayı temsıl edıyor bıl ogren..)
soadı savunan kımse yok sanırım bu topıcde arkadasların basına gelen olayı anlamaya calısıorus bısde...
turkrock ana forum sayfasında gundem dıye bır bolum var oradan devam edebılırız barısarock festıvalının amacını ve soadın bızlere yaptıgı hakaretlerı..;)(eger hala basınıza gelen olayı anlatmamakda dıretıceksenız..)
ben sahsım adına forumunuzu kırlettıgımı dusunuyorum..=( ozur dılerım..

Buyrun Gündeme davet ediyorum sizi...Başlığımızda iyi yada kötü kim ne yazarsa yazsın eyvallah! cevabın verilceği yerler farklıdır...

AnyDreams demiş ki:
adamlar sadece soad ıcın yapmıyorkı bu festıvalı..yok onu kına yok bunu kına degıl o festıvalın felsefesı..
benım bıldıgım barıs ıstıyorsan savasman gerektıgıdır ...
waterman__ fazla sert cıktıgının umarım farkındasındır..
sen suanda barısarockın nekadar sacma oldugunu dusunuyorsan bende hala yarım yamalak anlattıgınız barısarock protestosunu baslıgınızı yukarıya tasımak ıcın uydurdugunuz bı oyun olarak goruyorum( duruma uygun olsun dıye soyluyorum )
sıze anlatmaya cabaladıgım yerı degıl bunun burası burada muzık konusulur ..konser tarıhlerı verılır..demolarınız paylasılır..oldukca guzel bı grupsunuz..neden bı festıvalı karalamakkı hedefınızz sıze yaptıkları her neyse bılmıyorum(anlatında bılelım) ama kac yıldır o festıvale gıdıyorum..her turlu pıslıgıne we barıs ıcın ulastıgı yerlere sahıt oldum.. demek neymıs savasmadanda barıs ıcın ınsanlar bırseyler yapabılıyormus...ırak savasına engel oldular demıyorum ama muzık herseye care bence..
olayı algılayamadıgım ıcın yazdıgım yorumlardada cekınıyorum acıkcası yanlıs bısı soluycem dıye sorun nedır??
oncelikle wildpinky e tesekkur ederim cunku bizim bu konuyu basligimizi uste cikartmanin olmadigini tmamen turkluk hissi oldugunu anladigin icin tesekkur ederim
ikincisi anydreams bence sen birazcik arkadasin da dedigi gibi tarih kitaplarini arastir ve ole gel ... yanliz bi konuda haklisin baris her zman savasark elde edilir ve bu hep tarih boyunca boyle olmustur yanliz bunu muzikle yapamazsin sadece muzigin icindeki sozlerle yaparsin bu nedenle barisarock festivalini alternatif gruplarla degilde soylesilerle yapsalar daha cok iyi olur cunku bu sekilde baris daha cok hissedilir sekilde olur ve daha insanin icinde dokunacak sekilde olur...
bundan sonrada konusmaya gerek yok bizi anlayan anladi...

bırkac kısı anladı dıye hemen cekılme koseye lutfen bende anlamak ıstıyorum hazırladıgım tez bosa cıkamaz...
ermenı soykırımı hakkında donem basından berı bır odev hazırlıyordum..tarıhı bılmıyorsun dıye suclama benı...ozellıklede turklugumden suphe duydurma benı rıca ederım..
takıldıgım bır konu su goruslerınıze ters dusen bır gorus meydana cıktımı hemen ya kacıyorsunuz yada asagılamaya cabalıyorsunuz..nerde sızın edebıyet ruhunuz ..nerde sızın muzık ruhunuz..en onemlısı ınsanlıgınız..
anlatın bılelım tek takıldıgım mevzuat bu!!!

AnyDreams demiş ki:
bagırmadan konus once arkadasım ;) ( ınternette buyuk harfle yazım bagırmayı temsıl edıyor bıl ogren..)
soadı savunan kımse yok sanırım bu topıcde arkadasların basına gelen olayı anlamaya calısıorus bısde...
turkrock ana forum sayfasında gundem dıye bır bolum var oradan devam edebılırız barısarock festıvalının amacını ve soadın bızlere yaptıgı hakaretlerı..;)(eger hala basınıza gelen olayı anlatmamakda dıretıceksenız..)
ben sahsım adına forumunuzu kırlettıgımı dusunuyorum..=( ozur dılerım..

forum konusunu senden öğrenmem sen rahat ol;)ayrıca bu elemanlar reklam derdinde olsa ki bence ihtiyaçları yok burda reklam yapmazlar daha büyük daha olay yaratcak siteler var kaldı ki onlara girmek hiç sorun deil..
merak ediyorum da barışarocktan herhangi biri akraban filan mı?ya da sen türk mü deilsin?hmm en olmadı olayları anlamadan konuşmuş olmak için konuşuosun bu site bi müzik sitesiyse derdimiz müzikse biz de müzik hakkında yorum yapıoruz zaten müziği kötü bi araç için kullananlarla işimiz olmıcaını belirtiyoruz hala diretceksen ne diim anlama meselesi profesyonel deilim yardım edemem ki yardım ister misin bilmem derdim ağır hitap etmek de deil sadece bilip bilmeden yorum yapılması açıkcası beni sinir edio!biz burda ermenilere küfretmioruz soad a küfretmioruz veya barışarocka küfretmiyoruz sadece anlamıorum neden insanlar önce kendi milletlerini anlamazken başkaları hakkında yorum yapar barış barış die bağırır ii de ben de okulda baırıorum hocam 100 verin die ama çalışmadan olmuo be;)bence artık anladın daha da kasmanın bi manası yok barışarock ın amacı barışsa(GERÇEKTEN) o zman önce nelerden fedakarlık edilip barış yapılır NELERDEN FEDAKARLIK YAPILMAZ bi düşünsünler ;)

AnyDreams demiş ki:
bırkac kısı anladı dıye hemen cekılme koseye lutfen bende anlamak ıstıyorum hazırladıgım tez bosa cıkamaz...
ermenı soykırımı hakkında donem basından berı bır odev hazırlıyordum..tarıhı bılmıyorsun dıye suclama benı...ozellıklede turklugumden suphe duydurma benı rıca ederım..
takıldıgım bır konu su goruslerınıze ters dusen bır gorus meydana cıktımı hemen ya kacıyorsunuz yada asagılamaya cabalıyorsunuz..nerde sızın edebıyet ruhunuz ..nerde sızın muzık ruhunuz..en onemlısı ınsanlıgınız..
anlatın bılelım tek takıldıgım mevzuat bu!!!

valla biz burdayiz kacip gitmeye de niyetimiz yok sadece uzamasin diye grubumuzun adi kirlenmesin diye susalim dedik ama sen istedin tabiki de konusurz...
senin tezin guzel olabilir ama bence bir daha tez yazmalisin ermeni konusu hakkinda pek ii seyler yapamamissin ki bu sekilde konusuyorsun... sen saglam bi turkte olabilirsin ama bunu bu yaptigin baslikta goremedik ve bu yuzden sana boyle sert ciktik sen bir anda ermeniler savunurcasina konustun ve bizler saglam turkler oldugumuz icin bu sekildki konusmalara tahammulumuz yok bunu bilesin ... barisarockla gecen mevzuyu da arkadasim sana bi bir anlatir bunu yasayan o aslinda bassci arkadasimiz yasadi bunu yrn da mutlaka sana anlaticak bu konuyu o zaman okursun muradina da erersin .

wildpinky
valla bizi tam olrak anladigin icin tesekkur ederiz bizim icimzde yatan derdimizin ne oldugunu bilmen ve bize destek ciktigin icin tesekkur ederiz... Grup HIPOTENUS

burası Türkiye kardesim. eger burda yasıosan, bu ülkeden ekmek yiyosan o zaman bu ülkenin menfaatlerini düşünmek zorundasın. düşünmüysan çek git nereye gidersen. Türkün Türkten başka dostu yoktur dünyada. hangi barıştan bahsediyorsunuz. elbette savasma taraftarı diilim ama birileri orda burda bizi kötülüyorsa bizim de o kötüleyen kişiyi kötülememiz nomal bence. zaten barıs karsıtı bi grubu kötülemek normal diilse o zaman barıstan söz etmek de mümkün diil ben ce.

msucullu demiş ki:
burası Türkiye kardesim. eger burda yasıosan, bu ülkeden ekmek yiyosan o zaman bu ülkenin menfaatlerini düşünmek zorundasın. düşünmüysan çek git nereye gidersen. Türkün Türkten başka dostu yoktur dünyada. hangi barıştan bahsediyorsunuz. elbette savasma taraftarı diilim ama birileri orda burda bizi kötülüyorsa bizim de o kötüleyen kişiyi kötülememiz nomal bence. zaten barıs karsıtı bi grubu kötülemek normal diilse o zaman barıstan söz etmek de mümkün diil ben ce.

iste budur ... sert ve temiz ... ama biraz konu sasmiz arkadasim biz burada barisarock diye bir festivalin barisla ilgisinin olmadiindan bahsediyoruz ve cok luzmsuz bir festivel oldugunu dusunuyoruz yani baris icin alternatif muzik degil savaa sert bir tepki veren soylesilerle olmasi gerektigini dusunuyoruz ... bu dusunceye de bize yapilan sert tepkiden sonra anlamis olmaktayiz bizi kabul etemdiklerini sert bir sekilde soylemektedirler... bu da arkadasimizin ustundeki bir anti s.o.a.d ti shirt unden meydana gelmektedir.. bu ne diyeceksin tabi?? bu oradaki arkadaslarin alkolik arkadaslarin bizim savasci ruhu tasidigimizi ve bu yuzden barsimanin nedemek oldugunu bilmedigimizi zannetmesinden meydana gelmektedir (eet savasci ruhu tasiyoruz bizim atamizin asil ruhunu lekeleyen herkesle savasmaya da haziriz siz sut cocuklari gibi barismanin konusarak halolacagina devam edin) .. bu da bizim kisiligimize dokundugu icin bu festivale sert bir tepkimiz olusmaktadir ... bizi anlayisla karsiladigin icin tesekkur ederim...

Geçen pazar Akhisarda sahenden indikten sonra bi arkadaş yanıma geldi ve dediki 'Kardeşim Gelin Sizi Barış'a Rock'a çıkaralım'

Tamam bunda bi şey yok...Bizim elemanlar davulu sahibine vermeye gittiklerinde canım sıkıldı dedim gideyim bi konuşayım...Gittim adam bi ton yok milliyetçilik yok faşizm yok çok uluslu firmalar yok küresel ısınma vs...bi ton şey geveledi...Sonra direk üstümdeki Anti SOAD sweatini gördü...Bu şimdilik böyle kalsın...

Ben o sweati kendim olaya tepkili olduğum için giydim...Aslen Yugoslavya Göçmeniyiz.Saf Türk'te değilim...Ama doğma büyüme İzmirliyim...Ve Türkiye Cumhuriyeti Kimliğine sahibim.Bu ülkeyi kuran kim ATATÜRK...Her ne olursa olsun BİZ ATAMIZA ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ...

Bu ermeni grup hem Türkiye'ye Hem BAYRAÐIMIZA Hem de ATAMIZA olur olmaz bir ton laf söylüyor...Atatürk'ten ve diğer bütün TÜRK PADİŞAHLARINDAN Kasap diye bahsediyorlar...Konserlerine Türkler ve köpekler yazıyorlar vs. vs. Kardeşim hiç kimse ama hiç kimsenin bunu yapmaya hakkı yok...

Neyse bu adam bana bu sweatle konsere çıkamazsın dedi...Neymiş Milliyetçi bir duyguyu barındırıyormuş.Bende kardeşim eğer bu adamlar bu tarz davranmaya devam ettikçe ben bu tişörtü giyerim dedim...Başladı bana soykırım muhabbeti yapmaya...Bir buçuk milyon Ermeni öldürülmüş.Şimdi bu adamların yaptıkları noluyor.Milliyetçilik olmuyor mu dedim? Bana utanmadan HAYIR dedi...Sen bu sweati giyiyorsun diye adam değilsin dedi.Bende şalter attı.Dedim çokta tın Barışa Rock olmayı versin dedim.Ama çok sert bi ağız dalaşı yaşadık...

Arkadaşlar bakın bizler bu dünyaya 3 2 tane Çağ atlatmış bir milletin evlatlarıyız.Uyanın artık.Bırakın bu ot gibi yaşamı.Banane ya deyip geçmeyin.Sorgulayın biraz.Yurt dışında Soykırım var diye sizde varmış demeyin.

VE NOLURSA OLSUN ATATÜRK'ÜN GENÇLİÐE SÖYLEDİÐİ SÖZÜ UNUTMAYIN;

GENÇLER CUMHURİYETİ BİZ KURDUK ONU YAŞATACAK VE YÜCELTECEK OLAN SİZLERSİNİZ...BAZI DEÐERLERE SAHİP ÇIKIN ARTIK...

Önüme Milyarları serseler bile artık BARIŞA ROCK'A ÇIKMAYI DÜŞÜNMEM...BEN BU KADAR KİŞİLİKSİZ BİR İNSAN DEÐİLİM...

Saygılarımla

Hipotenüs Bass

KuTaY JaSoN

Geri