3000 Tl Akustik Gitar Önerisi

'Akustik & Klasik Gitarlar' forumunda sanryco tarafından 17 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi 3000 TL civarında bir akustik gitar arıyorum. Gidip bütün gitarları deneyip, beynimin çorba olmasını istemiyorum o yüzden ilk sizlere sormak istedim.

Aradığım kriterler;

Jumbo kasa, cutaway, elektronik aksamı olmayan düz akustik ve mümkünse klavyesinde sedef işlemesi olan (nedense taktım buna çok hoş duruyor ama şart değil :D) bir gitar arıyorum. Bilen, eden, tavsiyesi olan varsa yazınız. Her türlü fikre açığım. Önerilerinizi not alıp tek tek deneyeceğim. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu arada daha çok solo çalacağım. Bu bir kriter midir bilmiyorum ama yazmakta fayda var.

2. Taylor al başka da gitar bakma.

3. Model önerin var mı? Malum Taylor 10-20 gidiyor fiyatları.

4. Takamine'ninde çok hoş akustik gitarları vardır

5. Büyük bir şehirdeyseniz eğer bazen 2. el de epey temiz, güzel Taylor'lar oluyor. Araştırmanı tavsiye ederim.

6. Kardeş ilgilenirsen sıfır sadece üstünde küçük bir nokta boya kalkması olan Eg 523 sc var. Kendisi birkaç yıldır Diva Müsic'te yatıyor eğer düşünürseniz fotoğraf göndereyim. Büyük ihtimal fiyatı sizi mutlu edecek şekilde olur, olmazsa da denemiş olursunuz.

7. bu başlıktan kan çıkar

Bu Sayfayı Paylaş