Arkası Bombeli Olan Elektro Akustik Gitar

Bilgim var, tecrübem de. High tension tel de kullandım, bariton gitar da... tel sertliğindeki vektörel korelasyonu da biliyorum, kaldıraç mantığını da... forumca idrar yarıştırmayı seven bi topluluk haline geldiğimizin farkındayım ama lütfen olayı polemik haline getirmeyin. (Hele ki insanlara hakaretvari ithamlarda hiç bulunmayın.)
Size hakaret etmedim farkinda iseniz ancak ortaya bir laf attiginiz ve sizden aciklamasini istedigimde arkasinda hicbir dayanak olmadan evet o anlama geliyor tarzinda birsey soylediginizde sadece ben degil pekcok kisi bir fikir sahibi olmadan once bilgi sahibi olmaniz gerektigini soyleyecek tavsiye edecektir bu konuda bilmedigim bir detayi biliyorsaniz ve o yuzden soylediysenizde aciklamanizdan memnun olurum. Burada kimse ile sidik yarisina girmek icin degil fikir ve bilgi paylasmak adina bulunuyoruz.

Size hakaret etmedim farkinda iseniz ancak ortaya bir laf attiginiz ve sizden aciklamasini istedigimde arkasinda hicbir dayanak olmadan evet o anlama geliyor tarzinda birsey soylediginizde sadece ben degil pekcok kisi bir fikir sahibi olmadan once bilgi sahibi olmaniz gerektigini soyleyecek tavsiye edecektir bu konuda bilmedigim bir detayi biliyorsaniz ve o yuzden soylediysenizde aciklamanizdan memnun olurum. Burada kimse ile sidik yarisina girmek icin degil fikir ve bilgi paylasmak adina bulunuyoruz.
Ben yanlış anlamışım o vakit. O son ettiğiniz lafı biz hakaret olarak kullanıyoruz. Onun haricinde sorduğunuz soru da açıklama ister bir soru gibi gelmedi bana zira benim gözümdeki durumun o olup olmadığını sormuşsunuz bende o olduğunu soyledim. Yine ben yanlış anlamışım gibi görünüyor. Konuyu daha fazla uzatma niyetinde değilim. Size iyi akşamlar diliyorum.

El yapımı da olabilir ki sanmıyorum pek ama başka markalarında bu kasa gitarı var. Aklıma gelen ilk ikisi stagg, jay turser ve gibileri. Kazınmış olabilir markası.

Geri