NokiaSuperSound 2007

YÖNETİCİ UYARISI : Katılımcı grupların reklamlarına bu başlıkta izin verilmeyecektir.Bu nitelikteki mesajlar forumdan silinecektir . . .

Tereddüt ederek bu başlığı buraya açtım ancak şunu merak ediyorum,bu sene takvimde oylamanın yalnızca final kısmında kazananlara çekilen klipler için halkoyu yapılacağı yazıyor.Öncesi için aranjörler istedikleri parçaları seçip yeniden düzenleyip 8 parçalık bir albüm oluşturacaklar ve bunlara klip çekilecek deniyor.İşte bu 8 klip parçası halkın oylarıyla "en cool grup,en karizmatik vokalist" gibi ayrıştırılıp ödüllendirilecekmiş.
Yani eskisi gibi çok aşamalı halk oylaması yerine artık direkt olarak aranjörler parçaları seçiyor gibi bir anlam çıkardım ben,doğru mudur acaba?

nokya süpersaund

Nokia iki senedir güzel bir yarışma yapıyor, her iki senenin galibi de (Ali Seval ve Ruj) oldukça kaliteli adamlardı bence, eminim bu seneki yarışma da güzel olacak.
Geçen senelerden farklı olarak ilk aşamalarda halk oyuna başvurulmaması daha iyi. Katılan arkadaşlara başarılar dilerim.

Burak - Rak

Blackie_Lawless demiş ki:
Tereddüt ederek bu başlığı buraya açtım ancak şunu merak ediyorum,bu sene takvimde oylamanın yalnızca final kısmında kazananlara çekilen klipler için halkoyu yapılacağı yazıyor.Öncesi için aranjörler istedikleri parçaları seçip yeniden düzenleyip 8 parçalık bir albüm oluşturacaklar ve bunlara klip çekilecek deniyor.İşte bu 8 klip parçası halkın oylarıyla "en cool grup,en karizmatik vokalist" gibi ayrıştırılıp ödüllendirilecekmiş.
Yani eskisi gibi çok aşamalı halk oylaması yerine artık direkt olarak aranjörler parçaları seçiyor gibi bir anlam çıkardım ben,doğru mudur acaba?

Ben de aynen dediğin gibi algıladım ve açıkçası sevindim:D
Çünkü kimse 700 küsür grubu dinleyip objektif bir oylama yapmaz
herkes sadece arkadaşlarına oy verir burası açık. Hatta jüri için bile fazla bir rakam. Zaten sanırım sırf bu sebepten şarkıların belli bir nitelikte olduğu takdirde yarışmaya alınacağı söylenmiş ki çok iğrenç şeylere ben de rastlamadım :D
neyse herkes için hayırlı olur inşallah

Biz de Eklips olarak Büyük Birader şarkısıyla katıldık

www.myspace.com/theeklips adresinden de dinleyebilirsiniz

ben bu yarışmaın 2 yıldır gerçek anlamda iyi organize edildiğine inanmıyorum grupların ise gerçekten emeğinin hakkıyla derce aldıklarınada inanmıyorum istisnalar hariç bence reklam kokan bi yarışma grplar sadce kullanılıyor güzel bi yönün derece alan grupların güzel reklamı oluyor nekadarı hak ediyor ne kadarı hak etmiyor tartışılır umarım bu sene iyi bi yarışma olur katılan gruplara başarılar

mycobe demiş ki:
ben bu yarışmaın 2 yıldır gerçek anlamda iyi organize edildiğine inanmıyorum grupların ise gerçekten emeğinin hakkıyla derce aldıklarınada inanmıyorum istisnalar hariç bence reklam kokan bi yarışma grplar sadce kullanılıyor güzel bi yönün derece alan grupların güzel reklamı oluyor nekadarı hak ediyor ne kadarı hak etmiyor tartışılır umarım bu sene iyi bi yarışma olur katılan gruplara başarılar

aynen bence de tamamen reklam amaçlı.geçen sene çok ii gruplar dereceye giremedi halk oylamasının olmaması da ii oldu. herkes arkadaşlarına veriyodu umarım böle daa adil olur hakeden gruplar kazanır. katılan gruplara başarılar

İyi de arkadaşlar reklam amaçlı olduğu zaten ortada değil mi? Yani başta sona herşey marka
ve katılanlar bunun bilincinde. Kimse hayrına iyi bir iş yapmaz ancak karşılığını yeterince iyi miktarda alabilecekse yapar.

bırakın abicim sız yarışma yapmayı sectiğiniz gruplar da grup olsa super olajak ta arkadaşlar katılmayın boyle dandik yarışmalara bı prıgramla iş halloluyo sn de 1200 IP değiştiren programlar var at atabildiğin kadar oy :?: :?: :evil: :?:

mycobe demiş ki:

ewet haklısın ...bu senede çifte standart uygulanacakmı merak ediyorum hani bazı grupların tanıtımı falan olmuştu dream tv de gerçi o gruplarıdan sadece 1 weya 2 tanesi ilk ona kalmıştı ama yinede böyle bir işi yapmayakalktılarsaki çok zor bişey olduğunu bende biliyorum herkesi tanıtacaklardı bizim buralarda bir söz wardırda onu burda kullanmayayım :D :D :D

böyle bir dawranış sergiledikleri için geçen sene tepki göstererek yarışmadan çekilmiştik biz ...
umarım geçen seneye göre daha iyi bir yarışma olur katılan bütün gruplara başarılar...

bence bu tip organizasyonlar genellikle memlekette bi atraksiyon olsun , bi trend sağlıyalım amacıyla yapılan şeyler olduğundan insanların yaptığı işlere değilde gösterdikleri imaja daha çok alaka gösteriliyor.. hatta ona bile alaka gösterildiğinden de pek emin değilim.. kimi bu tip organizelerden dolayı hayallere kapılıyor, kimi gerçekten bişeler bekleyip bel bağlıyor.madem bi iş yapılıyo bari biraz daha önem verilse de bu jüri tayfası biraz daha aktif hale geçse .. amaç kaliteli bişeler aramaksa bu amaçtan sapmayalım.. katılımcı bütün arkadaşlara başarılar..

mrkenny demiş ki:
bence bu tip organizasyonlar genellikle memlekette bi atraksiyon olsun , bi trend sağlıyalım amacıyla yapılan şeyler olduğundan insanların yaptığı işlere değilde gösterdikleri imaja daha çok alaka gösteriliyor.. hatta ona bile alaka gösterildiğinden de pek emin değilim.. kimi bu tip organizelerden dolayı hayallere kapılıyor, kimi gerçekten bişeler bekleyip bel bağlıyor.madem bi iş yapılıyo bari biraz daha önem verilse de bu jüri tayfası biraz daha aktif hale geçse .. amaç kaliteli bişeler aramaksa bu amaçtan sapmayalım.. katılımcı bütün arkadaşlara başarılar..
:metal

yok abi ne aranjörü aslında herkes kendi seçecek kendini birinci yapacak en güzeli o kavgasız gürültüsüz ödülde şişe açacağı olacak verecekler katılan herkese ohh yarışma dediğin budur :)

Yarışmalar insanları müziklerini paylaşmaya için tetiklesede gerçekci olmayan oylama sistemi yüzünden de soğutuyor ayrıca.
Yarışmalara karşıyım ömür billah hak edenin kazandığını görmedim.

Geri