Satılık Victor G451 I7 4710mq 8gb Ram Sandisk Ultra Ii 240gb Win7 Laptop

'Elektronik Ürün ve Aksesuarları' forumunda osmancigil tarafından 27 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    3500TL
    Takasa:
    kapalı
    Merhaba,

Başlıkta belirttiğim Victor G451 laptop satılıktır.

Bilgisayar aşağıdaki özelliklere sahiptir.

8 GB RAM

İ7 4710MQ 2.5 GHZ

2GB GEFORCE GTX850M

Sandisk Ultra II 240GB 550MB-500MB/s Sata 3 SSD (SDSSDHII-240G-G25)

Win 10 LSTB 64 Bit Yüklü olarak gelmektedir.

Direkt olarak bir ses kartınızla sanal amfi simulatörlerini, impulse responseları rahat rahat kullanabileceğiniz, amfi ile çalar gibi düşük gecikme alabileceğin güçtedir. İçinde bir çok yazılım plugin de mevcut.

Daha çok audio production amaçlı aldığım bu laptop, tam olarak bu iş için optimize haldedir. RME Babyface PRO ses kartıyla toplam 3.25 ms gibi bir gecikme değeri alıyorum @48 Samples.

10 saniye civarında masaüstüne düşecek kadar hızlı ve akıcı çalışıyor.

Yanında çok sağlam bir çanta ve adaptörle beraber satıştadır.

Bugüne kadar hiç bir problem yaşatmadı, garantisi bitmiştir elbette. Zaten üretici firma da ortada yok bilen bilir. SSD ve çanta ile fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum. Takas düşünmüyorum, nakit ihtiyacım var, taşınma durumlarım var. Bu nedenle hızlıca satabilmek ilk amacım elbette.

Kanalımdaki aşağıdaki videoları ve daha bir çoğunun audio kayıt, miks işlerini ve ayrıca video işlerini de hep bu bilgisayarla yaptım.

Özellikle Queensrÿche cover videosunda tüm ton geçişleri Cubase'de otomasyon ile yapılmıştır. Yani 48 sample'da total 3-4 ms arası bir gecikmeyle gitar kaydederken aynı zaman da Cubase sanal amfilerdeki kanal geçiş ve tonlamaları da yapmaktadır. Böylece video çekerken footswitch olmadan önceden ayarlayacağınız yerlerde ton değişiklikleri yapabilirsiniz. Hiç çatlamadan bu işlemleri yapabiliyor, özellikle izlemenizi öneririm.

Son düzenleme: 27 Temmuz 2017
    forbidden_city bunu beğendi.
  2. OCZ Vector SSD yerine ilanda yazdığım Sandisk SSD ve Win 10 LSTB değişiklikleri yaptım. Fiyat bu nedenle güncellendi..

Bu Sayfayı Paylaş