Boguk Distortion

Boss me 25 'te editteyken preamp butonuna basılı tutunca drive, tone, volume düğmeleri sırasıyla bass middle treble olarak kullanılabiliyor. yanlışlıkla onlarla oynamış olabilirsin. Haberin ola.

normal output yerine kulaklıktanmı çıkış alıyorsun? pek kullanmadığım bir prosesör ama kulaklık çıkışı kabin simulatörünü aktive ediyor diye bir yazı okudum.

normal output yerine kulaklıktanmı çıkış alıyorsun? pek kullanmadığım bir prosesör ama kulaklık çıkışı kabin simulatörünü aktive ediyor diye bir yazı okudum.
Cihazın kendi çıkışından çıkış alıyorum. Kulaklık çıkışı değil yani. 2 Tane output var Bir sağ bir de sol. Sol olan mono çıkış diğerinde bir şey yazmıyor. Ayrıca cihazda ''Superstack'' diye bir düğme var sanırım o da kabin simülatörünü aktif ediyor

Merhaba, yukarida arkadaslarin bahsettigi gibi, muhtemelen prosesotunuzde bir dert var. Garantiye alabilirler de almayabilirler de. Anlatiminizdan garanti suresinin dilmadigi fikrini cikartiyorum. Normal kullanim dahilinde (dusurme vs gibi cihaza zarar verecek seyleri ayrik tutuyorum) bu sorunun gelistigini anlatirsaniz garanti kapsaminda tamire yollamak durumundalar. Ha alet tamir edilir yahut tamamen de degistirilebilir garanti kapsaminda, o satici (garanti veren firmaya bagli). Eger tamir edilir de tekrar bozukursa ayni sebeple o zaman degistirmek durumunda olurlar.
Ancak normal disi kullanim (-ki bu terim biraz da olsa muglaktir, kabul etmek lazim) varsa o zaman tamir masrafi cikar sizin icin.
Yine de beklemeyin cihaziniza bir baktirin.
Saygilar, iyi gunler

Geri