Tech 21 Trademark 30 Watt

• Konu Sahibi Konu Sahibi
yaklaşık bir ay once ikinci el olarak çok temiz kullanılmış bi vaziyette aldım, fakat az once farkettim ki amfideki reverb efektinin tona etkisi 1 ay oncesiyle kıyaslandıgında çok çok dusuk, bunun nedeni ne olabilir? reverb volume ve drive açıkken amfide açma kapama da yapmadım

yalnız amfiyi açtıktan sonra ortalama 4 5 saat çalıyorum. acaba amfiyi yoruyor muyum, bu amfi gunde max 2 3 saat açılması gereken bi amfi mi? :D

Kullanmadığım için bilmiyorum ama hemem amfide sorun aramayalım :) reverb azalmasına gitardan amfiye giden input sinyalinin düşmesi de etkili olmuş olabilir. Yani, Jack ve ya gitar üstündeki potansların gücü ile ilgili bir sıkıntı buna sebep verebilir.

Amplinin özelliklerine bakınca, "Accutronics® 3-spring reverb" kullanılmış oluduğunu görüyorum. Yaylı reverb tanklarında bazen taşımadan dolayı, hareketten kaynaklı yayların sıkışması söz konusu olabilir. Benzer bir durumu Blues Junior ile yaşamışlığım vardır, 3-4 kez reverb tankını söküp takmışımdır. Bir bakmanızda fayda olabilir.

Amplinin özelliklerine bakınca, "Accutronics® 3-spring reverb" kullanılmış oluduğunu görüyorum. Yaylı reverb tanklarında bazen taşımadan dolayı, hareketten kaynaklı yayların sıkışması söz konusu olabilir. Benzer bir durumu Blues Junior ile yaşamışlığım vardır, 3-4 kez reverb tankını söküp takmışımdır. Bir bakmanızda fayda olabilir.
dediğiniz gibi yaptım sorun duzeldi cok tesekkur ederim

Geri