WooHoo Band (Alternative)

arkadaşlar sizi alternatif müzik gibi ülkemizde pek de denenmeyen bir türde müzik yaparak gösterdiğiniz cesaretten dolayı tebrik ederim
zaten bi tane alternatif yoktu ülkede di mi arkadaşlar

halil_gunesli demiş ki:
arkadaşlar sizi alternatif müzik gibi ülkemizde pek de denenmeyen bir türde müzik yaparak gösterdiğiniz cesaretten dolayı tebrik ederim
Evet bi muhtar adayı daha!!Eskişehirdeki bar sahnesinde fazla denenmemiş müzik yapamıyosun arkadaşım..Forumlarda atıp tutmaya benzemiyo bu iş,herkes her müziği dinlemiyo,kafana göre çalamıyosun..Eller havaya yaptırmak durumundasın..Artı biz burda emek,zaman ve para harcıyoruz..Kimseden destek filanda beklediğimiz yok..Dolayısıyla lagalugada yapılmasın..Gelen gelsin,dinleyen dinlesin,tebriinde sana kalsın,selametle..
8)

halil_gunesli demiş ki:

yanında alternatif yazan bütün gruplara girip aynı şeyi yazan bir forum aslanı var karşımızda...

1. grup türüne alternatif yazmak sadece alternatif çalmak demek diildir, bi kere dinlemeden atıp tutulmaz. repertuarımızda steppenwolf, yavuz çetin, pink floyd, deep purple, gary moore vb gayet hard rock parçalarımız da var.
2. yapılan bişeye .ok atabilmek için önce daha iyisini yapmak lazım, yoksa ben derim ki: "bu arkadaş, .ok at da karizman olsun" felsefesine kaptırmış kendini ne yazık ki... ah ah ah çok yazık... =)
3. alternatif utanılacak bir tarz diildir. popülerdir, o yüzden yapan çoktur, bunların arasında iyisi de kötüsü de vardır. kötülerin çoğunlukta olması bütünü kötü yapmaz.
4. tut ki alternatif iğrenç bişey, ama benim canım bunu çalmak istiyo kardeşim... ben alternatife adadım hayatımı, sana ne??? halilim!! =) yaktılar halilimi...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bir kurban parçası çalmadan kılını kıpırdatmayan, yavuz çetin'lerde, pink floyd'larda sahnde uzaylı varmış gibi ağzımızın içine bakan bir seyircimiz var eskişehir'de...hepsine teşekkür ediyoruz...

Aynen. Henüz elle tutulur bir stüdyo kaydımız yok malesef ama tamamlanmış bestelerimizden "Korkularım", "Hikaye", "Yalnız", "Tutundum Hayata" ve "Yalanlar"ın kayıtlarına çok yakın zamanda başlayacağız.

Teşekkür ederiz...

BuzzGibi demiş ki:
RammyRoo demiş ki:
arkadaşlar henüz ismini koymadığımız (koyamadığımız) yeni bestemizi şu adresten dinleyebilirsiniz...

http://www.youtube.com/watch?v=zC1wlfveA44

teşekkür ederiz :)

Kayıt kalitesi epey düşük, çok karışmış sesler, bu konulara biraz daha dikkat etmek gerekiyor.
Bunlar bir nevi reklam.
Dinleyici kayıt kalitesini düşük bulunca doğrudan enstrumaniste çamur atar.
Başarılar dostum ;)

dostum yorumun için teşekkür ederim.. parçayı geçen gün öyle bi stüdyoda çalalım dedik. gitaristimiz de yoktu. bir kişi eksiktik anlayacağın.. çaldık işte arkadaşmız da kameraya çekmiş.. öyle beste bekleyen eşe dosta arkadaşa dinleyiciye şöyle bir şey yolda demek maksadıyla paylaşalım dedik :) ayrıca kayıtlar umuyorum ki bir kaç hafta içinde bitecek. bunu da belirtmiş olayım..

ilgin ve desteğin için tekrar teşekkür ediyorum.. umarım her şey yolundadır.. görüşmek dileğiyle dostum.. :)