Grup [özgü] 'den Ilk Ep !

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda H2useyin tarafından 11 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. "Özgü" 2016 Mart ayında İstanbul'da kurulan, Vokal ve Gitarist Karl Batuhan Yağar, Bas Gitarist Hüseyin Harem, Baterist Ersin Pamukcu'dan oluşan alternative rock grubunun ilk EP'si yayında!

Özgü - Güvendiğim Dağlar

2. Harika, elinize sağlık .(y)

3. Şarkı başlar başlamaz aklıma 60'lar progressive rock geldi. King Crimson'un tonlarını andırdı direk ve vokalin girmesiyle tam oturdu. O dönemde ki soğuk savaşın getirdiği baskı ortamının oluşturduğu buğulu hava bu parçada da net var. Çok güzel bir çalışma ellerinize sağlık.

4. Tripop, Chill out etkileşimi daha kuvvetli geldi bana. Özellikle davul yürüyüşü onu çok hisstetiriyor .

5. Davul yürüyüşü konusunda haklı olabilirsiniz, söylediğiniz türlere hakim olan biri değilim. Zaten neden de bu o türleri dinlesem belki de o türlere benzetecektim. Fakat King crimson'u fazla dinleyen biri olarak gitar tonu ve vokali ciddi manada bana onu çağrıştırdı. Ama Stoned dediğimiz son zamanlarda Türkiye'de de yayılan türe de benziyor bence.

6. Yorumlarınız için teşekkürler beğenmenize çok sevindim :)

7. 30. saniyede kanala abone oldum.İntronun karamsarlığı yetti.Şarkı henüz bitmedi.Başarılarınızın devamını dilerim.

H2useyin bunu beğendi.
  8. Soundlar çok canlı geliyor.Elinize sağlık.Biz de yeni parça çıkardık bakmak isterseniz şöyle alabiliriz sizi de :)

9. Abone oldum :)

Bu Sayfayı Paylaş