Bc Rich Chuck Schuldiner Stealth

Yanlış hatırlamıyorsam bundan 5-6 yıl önce forumda bir üyede vardı bu gitar. Hatta @Death idi sanırım nicki de. Ama yok artık forumda bildiğim kadarıyla. (Umarım yanlış hatırlamıyorumdur ismi)

bende gormustum oyle bir üyeyi. ahh su gitarı bi calabilme fırsatım olsa :rolleyes:
Bahsettiğiniz üyenin,tribute grubu kurdugumuz arkadaşla tanışıklığı vardı hatta ondan marshall vs8200 almıştı şuan bende o amfi.Onda hatırladığım kadarıyla stealth yoktu.İşin gerçekten zor stealth konusunda :S Bu arada bahsettiğim İranlı elemana ulaşmak istiyorsanız özel mesajdan konusalım.

Sahibindeki ilandaki gitar 2008 kore bc rich chuck schuldinerdı
Kısa bir süre ilanda kaldı
Aralık 2016’da ben aldım ve hala bendedir
Videosu, kaydı vb varsa duymak isterim açıkcası...

Meraklıları için not: Bende bir ara kafayı kırıp bu gitarın peşine düşmüştüm, aliexpress ten çok uyguna boş gövde bulmuştum, alıp elektronik ve diğer aksamları kendi zevkime göre tasarlamayı düşündüm sonra üşenmiştim :)

Videosu, kaydı vb varsa duymak isterim açıkcası...

Meraklıları için not: Bende bir ara kafayı kırıp bu gitarın peşine düşmüştüm, aliexpress ten çok uyguna boş gövde bulmuştum, alıp elektronik ve diğer aksamları kendi zevkime göre tasarlamayı düşündüm sonra üşenmiştim :)

Kaydını bi ara eklerim de şimdilik canavarın bi fotosunu bırakayım :)

A0C3222A-AE15-44BB-987D-019CD8677ADB.jpeg

İlginç bir kasa . Tellerin üstündeki gövde alanı çok dar. Chuck un çalım sitili oysa eğer muhtemelen göğüs hizasında falan konumlandırmak gerekiyor gitarı.
Normal sitilde gitar çalan için zorlık oluşturabilir diye tahmin ediyorum. Yani bileği gövdeye yaslayıp çalmak gibi şeyler yapamayacaksınız.

Galiba buldum fakat markasının BC Rich olduğundan emin değilim

Ben de denk getirirsem alacağım bu modelden, bir de valvestate, oh mis. Keşke alder renklisinden olsa da alsak. Ama o zamana kadar bir X2N ile kendi BC Rich'imi modifiye edeceğim. Bugün öğrendiğim bilgiye göre X2N manyetikler universal spacing imiş, yani F-spacing - standard spacing farkı yokmuş (7 telli gitarlar için F-spacing üretiyorlar ama).

Geri