Satılık Roland Td 1k Elektronik Bateri ( Akustik Takas)

'Davul ve Aksesuarları' forumunda Berkinn tarafından 16 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Manisa
    Fiyat:
    2100 TL
    Takasa:
    açık
    Merhaba d08476574558acdf6d0479b2c8b72892.jpg 352e9683f26baa4134d2de8b0309006f.jpg 0555b71fc6fbc851439fe79e13307d93.jpg b09b7cd5df78c32cefc516769a16927f.jpg

Roland Td serisinin 1k kitimi alalı 1 yıl olmadı.

hiçbir yönden sorunu bozuğu yoktur gayet iyi çalışıyor.

Takas etme nedenim yeni evimde yerim fazla ses sorunum yok

neden akustik almayayım ki diye düşündüm,aklınıza farklı şeyler gelmesin

gelip test edebilirsiniz birlikte çalabiliriz hiç problem değil.

ürünün kendine ait 15kiti var ama ben bilgisayar ile sekronize olarak kullanıyorum ve sınır tanımamış oluyorum seslerini kendim atayıp istediğimi değiştiriyorum almak isteyen arkadaşıma herşeyi ince ayrıntısına kadar gösterebilrim. Bilgisayara bağlamak gerçekten fark elde ettiriyor.

Diğer yönlerden bir "Crash" bir "Ride" Bir "Hi-hat" üç "tom" bir "snare" "kick" "hi-hat" pedal mevcut, yani resimdeki gördüğünüz herşey dahil.(üçlü kablo hariç :))

Zil padlerinin yapısı çok hoş gerçekten hafif üstüne doğru vurusanız daha tok bir ses alıyorsunuz, sert crash e vurur gibi vurursanız daha dağınık yani açıkçası adamlar akustik havası katmaya çalışmışlar bunu belirteyim fakat böyle dedim diye de tam bir akustik davul gibi de zannetmeyin ne çok kötüdür ne de çok iyidir

ama gerçekten ideal bir kit o hissi tadabiliyorsunuz.

ses açısından hiç sorun olmayacağından emin olun kulaklıkla çalışıyorum ben genelde ve hiç sıkıntı olmuyor.

gece yarısı bile çalıyorum abartmamak şartıyla.

diyeceklerim bu kadar dediğim gibi ederinin fiyatı veya akustik setup a takas edebilirim. saygılar.

Bu Sayfayı Paylaş