Sesim Gelişmeye Açık Mıdır Yorumlarınızı Bekliyorum

ses nasıl(erkek)

• güzel & geliştirilebilir

Oylar: 5 12.2%
  • Çöp

Oylar: 36 87.8%

• Toplam oy veren
    41
  • Anket kapandı .
Her ses gelişmeye açıktır bana göre. Elbette eğitimli ses ile eğitimsiz ses de bir olamaz. Sesiniz cennetten çıkma dahi olsa şarkı söylemeyi bilmiyorsanız boşa gidecektir. Çok hızlı koşan birinin usul bilmediği için koşu yarışlarında başarısız olması gibi düşünebilirsiniz. Güzel ses elbette bir artı, işin sosu gibi lakin eğitim olmadan olmaz. Sesiniz hakkında yorumları da eğitim verenlerden almalısınız, arkadaşlarınızdan ya da buradan değil.

Sadece video için yorum yapayım. Bu örnek olmamış. Futbolla, freestyle birbirinden gece ile gündüz kadar farklı şeyler. Tek ortak yanları topla yapılıyor olmalı.
Bu adamlarda yeşil sahaya çıksın koyun gibi mee lemeye başlar Ronaldo yada Messi nin yanında.
Teşekkürler, Freesyle başlığındaki kabiliyet ve futboldaki ikisi de top ile yapılıyorsa, ve aynı şey değilse benim de anlattığım konu o zaten :)
Müzik için ise böyle bir bölüm olmadığı için ses sadece oktavı geniş, iniyor çıkıyor diye aynı görmeyelim. Hadi o zaman;Cem Adrian çıksın bir jazz eseri, klasik opera söylesin ve hakkını versin ?

Son düzenleme:
Teşekkürler, Freesyle başlığındaki kabiliyet ve futboldaki ikisi de top ile yapılıyorsa, ve aynı şey değilse benim de anlattığım konu o zaten :)
Müzik için ise böyle bir bölüm olmadığı için ses sadece oktavı geniş, iniyor çıkıyor diye aynı görmeyelim. Hadi o zaman;Cem Adrian çıksın bir jazz eseri, klasik opera söylesin ve hakkını versin ?
Ben yanlış anlamışım.
+1

2. part : Seni Kendime Sakladım(Akustik) on Sing! Karaoke | Smule

arkadaşlar 2. şarkıyı ekledim bu parçada sesim daha ortaya çıkmış gibiydi yorumları alabilir miyim
1) Sadece kayıt yaparak gelişemezsiniz:)
2) Başka şeyler de dinleyin! Sürekli aynı grupları/müzikleri dinlerseniz, bilinçli olarak taklit etmeseniz de sonuç aynı olacaktır.
Duman, bu noktaya Duman dinleyerek gelmedi :) Adamların ilham aldığı gruplara bakarsanız, doğrudan yaptıkları müzikle (arabesk yedirilmiş bir tür batı müziği diyelim...) bir ilgileri olmadığını görürsünüz.

Şarkıyı söylemişsiniz bayağı. Bravo. Sesinizde de potansiyel var.
Ama SADECE BİR TANE DUMAN VAR. Bir Duman şarkısını tümüyle kendinize has bir şekilde söyleyebildiğiniz gün, çok farklı bir noktada olacaksınız. Bunu yapamadığınız zaman ise, taklitlerden biri olarak kalacaksınız. Taklit olmaktan çıkmanın yolu da, farklı etkileri ve tarzları birleştirebilmekten geçiyor.
Bunu bir düşünün.

1) Sadece kayıt yaparak gelişemezsiniz:)
2) Başka şeyler de dinleyin! Sürekli aynı grupları/müzikleri dinlerseniz, bilinçli olarak taklit etmeseniz de sonuç aynı olacaktır.
Duman, bu noktaya Duman dinleyerek gelmedi :) Adamların ilham aldığı gruplara bakarsanız, doğrudan yaptıkları müzikle (arabesk yedirilmiş bir tür batı müziği diyelim...) bir ilgileri olmadığını görürsünüz.

Şarkıyı söylemişsiniz bayağı. Bravo. Sesinizde de potansiyel var.
Ama SADECE BİR TANE DUMAN VAR. Bir Duman şarkısını tümüyle kendinize has bir şekilde söyleyebildiğiniz gün, çok farklı bir noktada olacaksınız. Bunu yapamadığınız zaman ise, taklitlerden biri olarak kalacaksınız. Taklit olmaktan çıkmanın yolu da, farklı etkileri ve tarzları birleştirebilmekten geçiyor.
Bunu bir düşünün.
dediğinizi çok iyi anladım şu yorumunuz ufkumu dahada genişletti gerçekten tek düşündüğüm yani sesim çok ama çok kötüyse uğraşmaya değmeyecek kadar kötüyse boşuna çalışmaya başlamıyım gibi bişeydi o yüzden sizin gibi işinin ehli insanlardan yorum almam gerekiyordu teşekkür ediyorum tekrardan

Şan eğitimi al diyenlere ne yazık ki katılmıyorum yanlış anlaşılmasın çok bir bilgim de yok daha dün la minör konusu açan adamım ama bu konuda çok netim.Sizin gitmeniz gereken yer daha doğrusu yapmaniz gereken bir vokal koçu bulmak san sadece opera da ise yaramıyor mu ? Hadi bir De tsm olsun bu tarzda gideceksiniz san işinize yaramaz hatta zarar dahi verir

Vida değil ki bu iş görsün, bir şekilde tarzınızı bulun taklit etmeyin bence,enstrüman bilen bir vokal olun eğer mümkünse. Zira ben öyle olmaya çalışıyorum öyle olunca da tabiri caizse (dadından yinmez)

Geri