Gitar ve Ekipmanı Hakkında (Genel)

Slaytanic demiş ki:
evet hellhoundun dediği daha doğru fender jackson ilişkisi gibi aslında

Yok abi öle değil,tam olarak anlatmak istediğim şu.Ibanez Kore'de üretilen gitarlarına sadece 'Ibanez' logosu koyarken Japonya'da üretilen gitarlarına 'Ibanez Prestige' logosu koyuyor.Yani ESP=Ibanez Prestige, LTD=Ibanez böyle bir benzetme yapılabilir :)

Re: Gitar ve Ekipmanı Hakkında Herşey

slayer1 demiş ki:
Arkadaşlar ben şu gitarı almayı düşünüyorum.
http://www.musikland-online.de/onlineshop/gitele320459061/Ibanez-GRG-270-B-BKN-E-Gitarre.html
Gitar hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum
VE merak ettiğim bişey var
http://www.zzounds.com/item--MSHJMP1.
Bu nasıl bişeydir boyle,nerede kullanılır?(cahillik işte)

abi rg serisi limited bi gitar kullanmıştım valla ibanez çok ii gitarlar yapıyoo ama kore olanları biraz sakat dikkat etmek lazım

soothsayer82 demiş ki:
abi bizim arkadaşta japon ibanez var ama üstünde prestige yazısı felan yok ... bide ltd esp ilişkis gibson ephiphone ilişkisine daha yakın bence

Ibanez'in 2(3 de olabilir) senedir üretilen japon modellerinde prestige yazıyor zaten.Karmaşaya son verilmek için yapılmış bir uygulama bence,yoksa bende de japon Ibanez var ve Prestige yazmıyor çünkü 2000 üretimi.

Hellhound demiş ki:
Slaytanic demiş ki:

Yok abi öle değil,tam olarak anlatmak istediğim şu.Ibanez Kore'de üretilen gitarlarına sadece 'Ibanez' logosu koyarken Japonya'da üretilen gitarlarına 'Ibanez Prestige' logosu koyuyor.Yani ESP=Ibanez Prestige, LTD=Ibanez böyle bir benzetme yapılabilir :)

tamam sonuçta ibanez prestige de ibanezin markası jackson da fenderin. şu an jackson fenderin bir alt kolu ama burda senin söylemin doğru "alt kolu" yanlış bir tabir.

Marshall AVT150H amfi kafasını kullanan bilen var mıdır?Nasıldır?Ya da onu alacağım parayla şunu alırım daha iyi dediğiniz, şöyle sert ve tek başına yetebilecek kalitede driveları olan bir amphead varsa,önerilerinizi bekliyorum,teşekkürler..

Slaytanic demiş ki:
Hellhound demiş ki:
Slaytanic demiş ki:

tamam sonuçta ibanez prestige de ibanezin markası jackson da fenderin. şu an jackson fenderin bir alt kolu ama burda senin söylemin doğru "alt kolu" yanlış bir tabir.

Tmmdır anladım seni de,o zmn şöyle diyelim sonuca ulaştıralım:Kore Ibanez de kötü değildir,LTD de :)

Cort M600

Slmlar.. Öncelikle şunu söylemeliyim ki hayatımda bu forum kadar vatana millete hayırlı bir forum daha görmedim:D Cort M600 almak üzereyim nasıl bilirsiniz bu gitarı? Zaman tükeniyo aldım alacam yane herşey size bağlı :D..

Geri