Gitar ve Ekipmanı Hakkında (Genel)

Herkese selamlar!

Bu SuperStrat olayı nedir? Eğer sandığım gitarsa, ben böyle gitar daha görmedim. Ve yine, eğer öyleyse ben herşeyimi satarım ve yazın alırım o gitardan.

Saygılar.

rL demiş ki:
Sağol anladım. SuperStrat yazınca belli bir fotoğraf çıkmamıştı zaten.
Saygılar.

Super strat,

Fender Stratocaster den yola çıkılarak,üzerinde bazı değişiklikler yapılarak sonradan üretilmiş gitarlardır...

Kısaca double cutavay dirler,genelde floyd vardır :)

İbanez Jem de bir süper strattır,Esp KH-2 de bir süper strattır ,Jackson Sl-1 de bir süper strattır,ki yanılmıyorsam dünyadaki ilk süper stratt modellerinide JAckson üretmiştir modelde Sl-1 di yanılmıyorsam...

Malum,strat ın üzerinde ciddi cidii yenilikler yapılmış,Floyd gibi çeşitli dizilimlerde humbucker gibi...

manyetik filan beni kasio. anlamıorum. jackson guzzel ama para yetmio... ritmciyicim solo yok bende soora belki. grupta squire ile ritm tutulmio distortion filan çok zayıf tiz filan. ha bi de cort almam, çok rezil...

wannabe demiş ki:
manyetik filan beni kasio. anlamıorum. jackson guzzel ama para yetmio... ritmciyicim solo yok bende soora belki. grupta squire ile ritm tutulmio distortion filan çok zayıf tiz filan. ha bi de cort almam, çok rezil...

rastansaga duymasın.

Güzel modelleri yok değil!

Wilkinson köprüler de kalitelidir, akord kararlılığını çok fazla test etme şansım olmadı, okadar zorlamadım ama çalımı gayet rahattı.

ChatKing demiş ki:
Bence önce kendi gitarına bak bi'.. Cort rezil falan değil ve çok da iyi modelleri var..

benim gitarım ne nerden biliosun ki! 83 model japon fender squier. gidip çaldın mı ki konuşuosun? ben çaldım ve hepsinin sapı 5 para etmez. cort tartışmasi olmasın. ben cort istemiorum!

ChatKing demiş ki:
Bence önce kendi gitarına bak bi'.. Cort rezil falan değil ve çok da iyi modelleri var..

benim gitarım ne nerden biliosun ki! 83 model japon fender squier. gidip çaldın mı ki konuşuosun? ben çaldım ve hepsinin sapı 5 para etmez. cort tartışmasi olmasın. ben cort istemiorum!

ChatKing demiş ki:

Poete demiş ki:
wannabe demiş ki:

rastansaga duymasın.

Güzel modelleri yok değil!

Wilkinson köprüler de kalitelidir, akord kararlılığını çok fazla test etme şansım olmadı, okadar zorlamadım ama çalımı gayet rahattı.

rastansaga buranın ağası mı? cortu geçiorum ben sevmedim. hiiiiç hem de. ideal gitarım jackson sl2. para olsa tabee. ibanezler yumuşacık gelio. squiayra manyetik dienler oldu. son çare o...

Geri