La Minör Pentotanik Kromatik Dizi

Kromatik kısmını anladım,şuan da şunu istedi hocam, G, G DİYEZ, LA LA DİYEZ, Mİ ve yanlış hatırlamıyorsam fa ve fa diez olmalı toplamda 4 diyez 4 nota olmalı bunları klavyede bul back üzerine çal dedi yanıtım bir soru oluşturdu şimdi. Diyezler nota mıdır yoksa diyez midir :D
1) Diyezler de notadır. Elbette notadır. Başka ne olabilir ?
2) Sizin dersler işe yaramıyor. Üzgünüm. "İşe yaramıyor" derken kastettiğim şey de, sadece dersin işlenişi değil. Sizin çalışma biçiminiz de bence işe yaramıyor.

Son düzenleme:
Diyezler nota mıdır yoksa diyez midir :D
Lutfen bu hocayi degistirin, kendi iyiliginiz icin. Ek olarak da biraz kendiniz de caba gosterin. Diyelim ki hocaniza soramiyorsunuz, cekiniyorsunuz veya gece saat 3'te bu soru akliniza geldi o an soramadiniz. Acip biraz internetten kendiniz de arastirma yapin. Cok degil 15-20 dakikada su konuyu anlayabilirsiniz diyez nedir bemol nedir. Buradan bakinca bu isi cok ciddiye almiyormussunuz gibi bir izlenim olusuyor.

Doğru söylüyorsunuz,belki öyle gözükebilir ama çabalıyorum ama yeterli mi tabiki değil.Yazdıklarımı okuyunca ve bunları foruma yazmış olunca dediğiniz gibi öyle bir izlenim oluşuyor haklısınız.Şehrimde hocadan eğitim alabileyim diye 2 yıllık şehrimde okuyacağım diye düşünüyordum daha sonra dgs yapacaktım ama artık İstanbulu zorlayacağım :) güzel yorumlarınız için teşekkür ederim

Geri