Satılık Galatasaray Formalari Ve T-shirt

'Diğer Ürünler' forumunda yturan666 tarafından 22 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    Değişken
    Formaların hepsi orijinal lisanslı ürünlerdir. Oldukça temiz ve özenli kullanılmışlardır. Bazıları hiç kullanılmamıştır. Fotoğrafları en kısa sürede yükleyeceğim. Daha detaylı fotoğraflar isterseniz de mesaj atabilirsiniz. İstanbul-İzmir içi elden teslim.

***Not: Formalar bana değil, kuzenime aittir. Satışları da onun adına yapıyorum. Ben Fenerbahçe'liyim [​IMG]:

***2015 Beyaz Forma: Sıfır durumda hiç giyilmedi. M beden. (50TL)

***2014 Siyah Forma: Çok ama çok temiz durumda. Sıfırdan hiçbir farkı yok. Çok az giyildi. M beden. (50TL)

***2011 TT Arena Açılış Maçı Çubuklu Forması: Çok temiz durumda. Sadece dekor olarak kullanıldı. Hiç giyilmedi. L beden. (50TL)

***Metin Oktay Parçalı Forma (RETRO) (KISA KOLLU): Sıfır gibi, çok temiz durumda. Renk solması vs. yok. M beden. (30TL)

***Metin Oktay Parçalı Forma (RETRO) (UZUN KOLLU): Çok temiz durumda. Renk solması vs. yok. M beden. (35TL)

***Kırmızı Gs Store Lakos T-Shirt: Oldukça temiz durumda. Renk solması vs. yok. Dar kalıp, M beden. (10TL)

Maboula bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş