Jackson Wrxt Vs Ibanez Xp300fx

Merhaba kendime gitar alicam çift humbucker ve x kasa almayı düşünüyorum 2.el alicam ya jackson warrior wrxt yada ibanez xiphos xp300fx sizce hangisini almalıyım yardim ederseniz sevinirim ve lütfen başka gitar tavsiyesi vermeyin konu sadece bu iki gitar ile ilgilidir şimdiden teşekkürler j

Normalde Jackson sever biri olarak bu karşılaştırmada Ibanez diyorum. Hem kasa şekli daha güzel geliyor bana, hem de sapı çok rahat, diğer Ibanez ler gibi incecik değil. Bir de Ibanez sabit köprülü, Jackson Floyd Rose, ucuz Floyd sıkıntı çıkartır genelde. Ayrıca Ibanez'de acayip bir kalite kontrol olayı var, ucuz gitarlarında bile işçilik taktir edilir düzeyde.

Aynen katılıyorum. Alt seri Ibanez Jackson'dan her yönden bir tık üstte bence. Aslında en iyi alt seriyi yapan marka Ibanez vede Cort.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Normalde Jackson sever biri olarak bu karşılaştırmada Ibanez diyorum. Hem kasa şekli daha güzel geliyor bana, hem de sapı çok rahat, diğer Ibanez ler gibi incecik değil. Bir de Ibanez sabit köprülü, Jackson Floyd Rose, ucuz Floyd sıkıntı çıkartır genelde. Ayrıca Ibanez'de acayip bir kalite kontrol olayı var, ucuz gitarlarında bile işçilik taktir edilir düzeyde.
Saolun bilgi için peki xp300fx ve wrxt arasında clean tonlar ve distortion tonlar hakkında bir bilginiz var mı

Geri