Smokin

ehemehem demiş ki:
hocam interpol, strokes,franz ferdinand falan gibi gruplar dinliyormusunuz bilmiyorum ama. muziğinizi onlara yakın buldum... gercekten taktir ettim.. basarılı bir sarkı olmus. tebrik ediyorum

Üstüne bastın kaldır ayağını 8) iyi bir dinleyici olduğun belli. Sağlam da bir kulağın var doğrusu. Kendi adıma eklemeler de yapayım bu aralar babybird ve morrisey'in solo albümü u r the quarry en çok dinlediklerim...
Onlarca grup var müzik hayatımızda dinleyip etkilendiğimiz ama sonuçta kendi duygularımızı kendi sesimizi oluşturmaya çalışıyoruz. Şarkılarımızı albüm olarak herkese dinletmeyi ve sahnede bunları sizin gibi arkadaşlarla paylaşmayı istiyoruz. 8)
sevgiler

OOoo burası coşmuş yahu. :D :) :D :D
Arkadaşlar ben uzun süre netten uzak yaşadığım için yeni gördüm yazılanları.Hepinize ayrı ayrı teşekkürler.
Özellikle bir konuya değinmek istiyorum.Normalde yaptıklarımızı dinleyenler ya güzel olmuş diyor.Ya da saçmasapan eleştiriler yapıyorlar.Ama siz müzisyen arkadaşlar gerçekten ne yapmak istediğimizi anlamışsınız.Anlaşılabilmek bizim çok özlediğimiz bir duygu.
Yapıcı eleştirileriniz için de ayrıca teşekkür ederim.
Sevgiler.

Bizi kim elestirecek bakalım.Yakında birkac kayıt mayıt bir şeyler koyarım herhalde.Sabır...

Bu arada müziğinize laf yok,eleştirilerimi yazdım zaten;ama grubun ismine takılmışl vaziyetteyim.Nedir hikaye?Garip geldi elektrolit...

ismi ben önermiştim bundan 2 yıl önce sus adlı bir demo kaydedmiştik ve kapağı basacağımız günün önceki akşamı hala bir ismimiz yoktu.
elektronik müh.de okuduğum için bu ismi söylenişi güzel diye önerdim ve kayıtlardan bunalmış olan üyeler hemen kabul ettiler öyle kaldı.

artık yeni bir isim arıyoruz çok yakında değişecek.

Evet o bayağı zor bir iş.Orijinal bir şey bulmaya çalışıyorsun;ama çıkmıyor bir türlü.Başkası bulmuş fıstık gibi,"Ah biz niye düşünemedik böyle bişi!" diyorsun her seferinde;ama olmuyor bir türlü.Ehehehe

Arkadaşlar Miscarry demo çıkardı.İzmir dışından edinmek isteyen arkadaşlar varsa kargo ücreti karşılığında gönderebiliriz.İzmir içindekiler Stüdyo Ümit,Excalibur müzik ve Logos'tan edinebilirler...

:!: :!: :!: :!: :!: DUYURU: :!: :!: :!: :!: :!:

GRUBUMUZUN ADI DEÐİŞMİŞTİR.

ARTIK ADIMIZ "SMOKİN"

Tüm müzik camizsına hayırlı olsun...
SMOKİN_
SMOKİN_
SMOKİN_
SMOKİN_
SMOKİN_

Alışalım değil mi...
Hep beraber tekrarlayalım... :p

SMOKİN_
SMOKİN_
SMOKİN_ ;)
SMOKİN_
SMOKİN

:!: :!: :!: :!: YENİ SEZONU AÇIYOR :!: :!: :!: :!:

Yepyeni şarkılarımız ve cover şarkılar ile 24 Eylül Cuma Çaçaron Bardayız. (Bursa) Saat: 22:00'da herkes davetlidir...

8) 8) 8) SMOKİN 8) 8) 8)
8) 8) 8) SMOKİN 8) 8) 8)
8) 8) 8) SMOKİN 8) 8) 8)

Yeni bir topic açmak yerine bu topiğin başlığını değiştirmek daha mantıklı olacak. Ama sorun şu ki bunu nasıl yapacağım çözemedim. :oops:

hipnotic demiş ki:
eklemeyi unutmuşum izmirli girişimci arkadaşlar bi organizasyon yaparlarsa seve seve çalmaya geliriz.
Selam millet bakıorum forumunuz coşmuş.Neyse konuya girelim;23 ekimde izmir bios barda rutin(yani biz) ve miscarry(italian burn ve arkadaşları) organizasyon planlıoruz ve 3. grup arıoruz.Zaten bunun için ayrıca forum açtık.Beyler öncelikle sizi 3. grup olarak bekliorum.Sağlıcakla kalın.

Çok sevinirdik, çok isterdik İzmir'de çalmayı ama aynı gün Adana'da bir organizasyon için söz verdik.Eğer başka bir tarihte düzenleyebilrseniz memnuniyetle çalarız.Olmazsa da başka bir organizasyonda mutlaka geliriz.Davetiniz için Teşekkür ederiz.
Sevgiler..

Geri