The Fountain / Kaynak

selamlar..

yahu film buram buram arabesk kokmakta zaten. ukala gibi gelse bile; bişeyler yaşamak gerekiyor sanırım bu filmin içine girebilmek için. çünkü ademin havvasına olan tutkusunu başka nasıl anlayabilir ki insan evladı ve dolayısıyla filmi. ben günümüzdeki havvanın öldüğünde huge jackman'ın yatakta ağlama sahnesine kopmuştum! daha gerçekçi nasıl olabilirdi gerçekten bilemiyorum! oyunculuğuna saygım kesinlikle kat kat arttı diyebilirim!

selmlar..

filmi bugün bikez daha izledim hemen arkasında yazıyorum zaten.. daah önce yazdıklarıma da baktım bu vesileyle.. hayat nekadr bok olursa olsun bi şekilde yaşanmaya devam ediyo filmi izledikten sonra kaybettiklerime baktım bikez daha geriye bakmak zorunda hissettim kendimi.. ağlamak zor bişey gerçekten ama bu film müzikleri ve de film kesinlikle beni derinden etkilemekte öyle ki gecenin biyarısın gözlerimi silmek için selpak arar oldum.. tek tesellim bunu benden başka kimsenin görmüyo oluşu=)

filmi izlerken çok güzel bir film gibi düşünmedim bitene kadar
izledikten sonra değişik şeyler hissettirdi bana. bu da aslında iyi film olduğunu gösterir =)

Geri