Tc Electronic Hall Of Fame 2

açıklama istediğim bi nokta var arkadaş,26mayıs2017de o kadar tease üstüne tanıtıyosun pedalı ama ne hikmetse amazon.com'da ismi cismi belli halde preorder da var (tonejunkies takip eden bunu görmüştür) 2-3 ay öncesinden. içerden mi sızdı bişinçli mi bilemedim. neyse hof2 ilkine göre trinity1 ve 2nin ambiansını mash switch ile (expression switch) destekliyor. ülkeye gelişi 1-2 yılı bulur (bkz. asimetrik, o siparişi geçeni biliyorum). sub n'up geleli bir ay bile olmadı ki o çıkalı yıl olmuştur. keşke messe'ye denk gelseydi ve katılsalardı denerdik galiba hedefleri namm show :)

İlk önce sağlam footswitch yapmayı becersinler,sonra bunları koyarlar.Narin switch mekanizmaları nasıl dayanacak bu kadar kullanıma merak ettim.Switch sıkıntısında Line 6 bir numara,bunlar iki...Volkan bu yepyeni bir özellik değil,6-7 yıl önce kullandığım Boss PS6 da da expression pedalı kullanmadan footswitch le kendi çapında whammy yapıyordu.Lexicon un reverb leri güzel,bir bak derim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk önce sağlam footswitch yapmayı becersinler,sonra bunları koyarlar.Narin switch mekanizmaları nasıl dayanacak bu kadar kullanıma merak ettim.Switch sıkıntısında Line 6 bir numara,bunlar iki...Volkan bu yepyeni bir özellik değil,6-7 yıl önce kullandığım Boss PS6 da da expression pedalı kullanmadan footswitch le kendi çapında whammy yapıyordu.Lexicon un reverb leri güzel,bir bak derim.
Ps serisini bende kullanmıştım ancak teknoloji olarak değil de bu metal switch içinde yaptıkları düzeneğe hayran kaldım :)

Değişik olmuş, Ben o özelliğin bir exp pedal ile sağlanmasını tercih ederdim. Reverb level i belli bir seviyede bırakıp bir süre o seviyede çalmak isteyebilirsiniz. Bu şekilde mümkün değil sadece maximum konumda efekti sabitleyebiliyorsunuz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Değişik olmuş, Ben o özelliğin bir exp pedal ile sağlanmasını tercih ederdim. Reverb level i belli bir seviyede bırakıp bir süre o seviyede çalmak isteyebilirsiniz. Bu şekilde mümkün değil sadece maximum konumda efekti sabitleyebiliyorsunuz.
Zaten abi bu özelliği kullanacak kişi sayısı çok az sadece ufakta olsa gelişmeler çok iyi :)

Şöyle birşey verelim :D gavur her halükarda yapıyor yani
images

Geri