phantom(thrash metal)-izmir

abi bu teoman ne kopyacı admammış ya adamın her şarkısı çalıntı youtube ta bile war adam judastan,led zepplinden çalmış ama iyi yerlerden çalmış doğrusu :D adam işini biliyor.

Merhaba Phantom takipçileri :) Size iyi bir haberim var...

Phantom, bu cuma günü demosunu kaydediyor!!! En kısa zamanda da size ulaştıracağız...Görüşmek üzere

Phantom vokalisti

selam phantom, onur gruptan ayrıldı mı? bence grubu en çok sırtlayan adam oydu vokalistinizle birlikte, ayrılmasına çok üzüldüm, umarım yerini doldurabilecek kalitede bir gitarist bulabilirsiniz, ya da bulmuşsunuzdur belki bilmiyorum.. en yakın zamanda görüşmek üzere

slm

bence grubu taşıyan bütün elemanlardır.yani bir kişi grubu taşır ötekileride orda ağaç gibi durmaz.vokal arkadaşım phantoma katılmadan önce ben phantom ismini hiç duymadım.yani mesela davulcu ayrılsa yerine bulunan adam eskisini aratır.sonuçta hepsi birbirini tamamlıyor.böyle yazılan yorumlar diğer elemanların çalma iisteğini kırar.

Onur gerçekten kaliteli bir gitarist ve hala Phantom'un gitaristidir.

Ancak nasıl ki Phantom'un vokalisti dendiğinde aklına ben geliyorsam grubu sırtlayanlar dendiğinde de bütün grup üyeleri aklına gelmeli.Çünkü hepimiz grup için aynı azimle çalışıyoruz.

Ayrıca bazı teknik sorunlar yüzünden demoyu kaydedemedik :x
Umarım en kısa zamanda kaydedeceğiz.

İlginiz için teşekkürler.Görüşmek üzere...

Evet boyle bir ayırım yapmanız iyi olmamıs cunku her elemanın bu gruptakı yerı cok buyuk hepımız grupta bırbırımıze destek oluyoruz,yani hic bırımızı dıgerımızden ayıramazsınız onur nekadar calısıyorsa bızde okadar calısıoruz.bizde grubumuzu bıyerlere tasımak ıcın ugrasıoruz.Sonucta hepımız aynı amac icin toplanıp bır grup kurduk.Eger kısısel nedenlerden bırıyle anlasamıorsak o kısıyı gruptan cıkarmak bizim gorevımız cunku bu grup en iyi sewıyeye ulastırmak ıcın ugrasıoruz.Onur arkadasımız hala grupta anlatmak ıstedıgım bu grubu en iyi sewıyeye tasımak bizim gorevımız.HEPİMİZ BİRİMİZ BİRİMİZ HEPİMİZ İCİN.

Ayrıca onur bu gruptan yada herangı bırı bu gruptan gıtıgınde bu grup batacak dıe bsı yok en kısa surede bır eleman bulunur ve aynı sekılde calısmalara devam edılır

slm

hakkınızda yorum yapabilirim çünkü opustaki 2 konserinizede geldim.hatta en önden izledim:D alican doğukan barış falan baya bi kişi daha pidematikte takılmıştık falan:D
grubunuzda dostluk ilişkileri güçlü bizimde bi grubumuz var bu işleri bilirim :D
yani bi kişinin dediğini takmamalısınız.yani yok onur grubu sırtlıyo,davulcu olmazsa olmaz tarzı söylemler yanlıştır.
grup olarak övülmek istenin,şahıs olarak övülmek istemeyin.eğer kişi oalrak övülmek isterseniz phantom biter.

Arkadaşlar dışarıdan müdahaleler yorumlar her zaman olacaktır olumlu ya da olumsuz önemli olan birlik ve beraberliğinizi korumanız..
Önemli olan gurubun kimin taşıdığı değil gurup bilincinin oluşmasıdır, bu tarz tartışmalar size sıkıntı zarardan başka birşey getirmez..
Sağlıklı ve başarılı bir gurup egoların değil fedakarlıkların ön planda oldugu guruptur..
Başka özlü söz aklıma gelmiyor siz şimdilik bunlarla idare edin artık :D
Ha unutmadan bir gurup elemanının değeri sahne içinden çok sahne dışında belli olur..
kısacası;
fedakarlık+ruh+beceri=Başarı
ulan dershane hocası gibi adamım :D iyi çalışmalar..

Zeratul demiş ki:
Arkadaşlar dışarıdan müdahaleler yorumlar her zaman olacaktır olumlu ya da olumsuz önemli olan birlik ve beraberliğinizi korumanız..
Önemli olan gurubun kimin taşıdığı değil gurup bilincinin oluşmasıdır, bu tarz tartışmalar size sıkıntı zarardan başka birşey getirmez..
Sağlıklı ve başarılı bir gurup egoların değil fedakarlıkların ön planda oldugu guruptur..
Başka özlü söz aklıma gelmiyor siz şimdilik bunlarla idare edin artık :D
Ha unutmadan bir gurup elemanının değeri sahne içinden çok sahne dışında belli olur..
kısacası;
fedakarlık+ruh+beceri=Başarı
ulan dershane hocası gibi adamım :D iyi çalışmalar..

:alkıs kesinlikle doğru

her grupta belli bir ya da iki frontman vardir ve grubu sirtlamaktan kastettigim budur, daha on planda gozuken insan, yoksa muzikal acidan herhangi bir farktan bahsetmemistim, ama sunu da kabul etmelisiniz, her grupta on planda olan bir insan vardir, olmamasi cok zor, eksikligi cok hissedilir bu insanlarin, ayni deep purple in diosuz ve blackmore suz deep purple olamamasi gibi, umarim derdimi anlatabilmisimdir, yanlis anlasilmak istemem, en yakin zamanda gorusmek uzere

zafer-xenon

night_slash_rain demiş ki:
phantom un frontmanı kimdir?

sahnede gorundugu kadariyla alican ve onurdur, bu sahnedeki ve muzikal anlamdaki on planda olma durumudur, diger elemanlardan daha on plandalardir, ama bunu diger elemanlardan degerlidirler seklinde yorumlamak yanlistir, benim demek istedigim sadece eksiklikleri daha fazla hissedilebilecek ve yeri zor doldurulacak mevkide olmasiydi onurun, neyseki ayrilmasi gibi bir durum yokmus, bu beni oldukca sevindirdi, yalniz 3. gitaristi aramanizin sebebini anlayamadim..

e ben gelıp davulu sahnenın onune alamam deıl mı? yada gelıp basscımız solıstın onune gecıp kafa sallayamaz.nese anlatmak ıstedıın seyı anladık.Ama onurun muzık kulagı kadar bızım muzık kulagımızda var bunu untuma onurun gıtar gecmısı daha uzun olabılır.ama onun muzık kulagı oldugu kadar emın ol bizimde war.Buarada 3. gıtarstı aramıoruz bıara bazı problemler yuzunden yenı bır gıtarıst aramamız gerektı oyuzden ama sımdı hersey eskısı gıbı kib.

Geri