Emre Nalbantoğlu

Konusunun açılmadığına şaşırdığım isimlerdendir. Grubuyla birlikte kendilerine has bir tarzları var. Kendisinin lakabı "Dede", çalıp söylerken şarkıyı bu kadar içinde hisseden bir adam daha gördüğümü çok sanmıyorum. Hakkında şöyle bir Ekşi yazısı var:
gülerek şarkı söyleyen adam, hiçbir şey içmeden kafası hep güzel adam, gitarını eline aldığında herkesi silkeleyip kendinden geçiren adam. suyu şaraba dönüştüren müzisyen. retro cafe nin dedesi. sdü rektörünün sarhoş sanıp sahneden indirdiği adam.
Birkaç videosunda kendisini bir Squier Strat ve markasını hatırlamadığım bir Hollowbody gitarla birlikte gördüm.
En sevdiğim şarkıları:

Uzun zamandır takip ederim en sevdiğim parçası "İşler Yolunda Gitmiyor" olmakla beraber dedem efsane adamdır doğum günümde arkadaşlarımın isteğiyle bana video hazırlamıştı sağolsun mütevazi adamdır ayrıca :) Grup genel gerçekten on numara gitarda Emre Nalbantoğlu ve Berker Saraç bass gitar Ahmet Kaya,davulda da Gürcan Konanç var. şu video da anlarsınız zaten dedenin ne kafa insan olduğunu :D Ayrıca şuna da bir göz atsanız iyi olur :)

Geri