TRibal Enfeksiyon (Grunge / Rock) - Ankara

sixdodo demiş ki:
kayıdı da şimdi dinledim sound fln çok tatlı yani.vokal biraz daha canlı ve agresif olsaydı 4 4lük olurdu bence tabii ki :)
tekrardan başarılar...
Canlı kayıttaki soundu biz de beğendik, hiç fena olmadı. Vokal konusunda sonuna kadar haklısın. :) Biraz aceleye geldi aslında kayıt, çok erken vakitte de ses açılmadığı için bu kadar oldu. Bahane olarak görmeyin lütfen, umuyoruz ki çok daha iyi kayıtlarla geleceğiz karşınıza. Her türlü eleştirileriniz için teşekkür ederiz.

Şu aralar grup elemanları tatil nedeniyle ayrı olacağından, bir süre kayıt ya da konser haberimiz olamayacak. Ama çalışmalarımız devam edecek.

Sevgiler...

Selam arkadaşlar öncelikle başarılar diliyorum :) Benim bir sorum olacak , bu tatil problem değil de , benim bi kulaktan duyma [kulak=Judith] bilgim var.Sen Rusya'ya gitmeyecek miydin? : ) Umarım sorun çıkmaz grubun devamı için..

Bekliyoruz 8)

Evet evet kayıtınızın soundu güzel olmuş:) Ben de dinledim merak edip.

Başarılar diliyorum sevgili Onur ve grubuna :) .Bir gün izleyeyim uygun bir zamanda.

silent_guitar demiş ki:
Canlı kayıttaki soundu biz de beğendik, hiç fena olmadı. Vokal konusunda sonuna kadar haklısın. :) Biraz aceleye geldi aslında kayıt, çok erken vakitte de ses açılmadığı için bu kadar oldu. Bahane olarak görmeyin lütfen, umuyoruz ki çok daha iyi kayıtlarla geleceğiz karşınıza. Her türlü eleştirileriniz için teşekkür ederiz.

Şu aralar grup elemanları tatil nedeniyle ayrı olacağından, bir süre kayıt ya da konser haberimiz olamayacak. Ama çalışmalarımız devam edecek.

Sevgiler...
sabah ses çıkmama konusu gayet bahane olabilir abicim o zaman lafım yok başarılar diliyorum tekrardan...

Bronx demiş ki:
Selam arkadaşlar öncelikle başarılar diliyorum :) Benim bir sorum olacak , bu tatil problem değil de , benim bi kulaktan duyma [kulak=Judith] bilgim var.Sen Rusya'ya gitmeyecek miydin? : ) Umarım sorun çıkmaz grubun devamı için..

Bekliyoruz 8)
Evet, seneye epey uzun bir süre Rusya'da olacağım ama bunun grubun geleceğini etkileyeceğini pek düşünmüyoruz. Biz uzun aralara alışkınız zaten. :LOL: O arada diğer grup elemanları kendi müzikal gelişim ve çalışmalarına da devam edeceklerdir. ;)

Sevgili EmreEguz ve sixdodo, güzel yorumlarınız için teşekkür ediyoruz.

Sevgiler...

merhabalar herkese güzel ve kötü yorumlarından goruşlerinden dolayı teşşekür ederiz..
Onurun gitmesi tabiki bizi çok üzüyor grubu bıraktık arkadaş olarak üzüyor ama tabi gerekli boytle şeyler darısı başıma :)
Onurun da dedgi gibi buarada diger elemenların ayrıca çalışmaları olacaktır zaten ki yine biz beraber de projeler yapıcaz :)
Buarada ben grubun bascısı furkan:)

Cennet mi, değil mi orasını ben bilemem ama Onur için cennet burada :D Hem oraya eğitim için gidiyor benim sevgilim :D Tabii bir de bana vodka getirmek için :)

Hem ben onu cennette yalnız bırakmayacağım. Bakayım bir şu cennete nasıl bir yermiş? :D

Onur'un gidişi grup için çok da büyük bir değişiklik olmayacak. Sanırım aynı dönemde grubun diğer gitaristi Mali'de askerde olacak. (ama yüksek lisansa başlaması için dua ediyoruz.) 2008 bahar döneminde yeniden sahnede olacak TRibal Enfeksiyon.

Her şey güzel olacak ;)

konser günü yetişemeyeceğim diye çok korkmuştum..tam sahne aldığınız anda yetiştim bi garip oldu zaten..stüdyo hak getire sahnenizi yerim sizin :) hepinizi çok seviyorum hele ki yeni gözdem şişman bayılıyorum sana o davulu kaldırıp kafama atsan bişi demem..bi gün sıgamıcaksın ve fırlıcak o davul zaten :) bir dahaki konserde üstümü basımı yırtıcam sizin için mahallenin delisi olucam..siz sahnedeyken kız arkadaslarınız benim yanımda olucak ortamın en havalı tipi olacagım ehiehiehi :) birgün meşhur olup beni tanımayacagınızı biliyorum ama olsun hersey sizler için :p furkan sayko "delik" arkadasım benim özlemler içinde yanıp tutusuyorsun biliyorum ama bunu müziğine yansıt ruhu bozuk sarkılar bekliyorum senden..malim askere gitme yoksa bende giderim aynı yere gelir asker arkadasın olurum ömrü billah kurtulamassın benden :) onur sen hele vox amfinle kastım aldım telenle cıldırt beni hırcın kıris kornıl çakmam :p her zaman yanınızda olacagım...

cemburakakin demiş ki:
kaçırdığım konsere daha çok yanıyorum şimdi
anarchist demiş ki:
2008 bahar döneminde yeniden sahnede olacak TRibal Enfeksiyon.

Durum bakalım, hemen gitmiyorum, daha vakit var. ;) Sanki bu son konserimizmiş, bir dahaki 2008 baharına kalmış gibi konuşmayın. Gidene kadar bir şeyler daha yapacağız. :) Merak etmeyin.

Biz de seni yeriz sevgili HornyDevil, çok sağol, çok destek oldun bizlere. Ama üstünü başını yırtmana gerek yok. :LOL:

HornyDevil demiş ki:
onur sen hele vox amfinle kastım aldım telenle cıldırt beni hırcın kıris kornıl çakmam :p her zaman yanınızda olacagım...
Ton konusunda ne kadar çok uğraştığımı bilirsin sen, umarım becerebilmişimdir. Bence de amfi ve gitar uyum sağladı epey. Kıris Kornıl çakmalığına vaktim var daha. :LOL: Bıyıkları inceltmek lazım o iş için. :p

Sevgiler...

konseri dinlemedim ama arkadaslarımın zaten sağlam işler çıkaracağından eminim.kayıt konusunda her ne kadar ufak tefek pürüzler de olsa onur şarkıyı nete verirken aceleye gelen bir kayıt olduğunu açıklamış.o zaman biz dinleyeci olarak sizden ne talep ederiz?tabiki çok daha iyisini...hadi bakalım..çağlar

jimy demiş ki:
konseri dinlemedim ama arkadaslarımın zaten sağlam işler çıkaracağından eminim.kayıt konusunda her ne kadar ufak tefek pürüzler de olsa onur şarkıyı nete verirken aceleye gelen bir kayıt olduğunu açıklamış.o zaman biz dinleyeci olarak sizden ne talep ederiz?tabiki çok daha iyisini...hadi bakalım..çağlar
Görüşlerin ve iyi düşüncelerin için çok teşekkür ederiz Çağlar. Değişen pek bir şey yok grupta, merak etmeyesin. ;) İnşallah bir dahakine yanımızda olabilirsin.

lepistes demiş ki:
Beyler başarılar,çok güzel yeniden toplanmanız.Nice mutlu konserlere...
__köksal__
Çok sağol Köksal düşüncelerin için. Görüşmek üzere.

Sevgiler...

Grubun başı her zaman "zaman" kavramıyla dertte oldu. İlk oluşumumuz zamansızlıktan ötürü uzun süre hiçbir şey yapamadı. Son oluşumumuz da kötü bir zamana denk geldi, tam bir şeyler yapacaktik ki, ben eğitim için Rusya'ya gidiyorum, M.Ali iş hayatına atılıyor. Yani önümüzdeki dönem icin grup askıya alınıyor. :(

Zaman ne gösterir bilinmez ama inşallah grup dönüşümle beraber öyle ya da böyle bir araya gelecektir yeniden ve kaldığı yerden yola devam edecektir. Takip eden, etmeyen herkese binlerce kez teşekkurler. Dönüşteki haberleri yine buradan duyacaksiniz.

TRibal Enfeksiyon...

Sevgiler...

Geri