Amfi Potansının Çok Hızlı Dönmesi

Amfim bozuktu ve levent bey sağolsun halletti.
Ancak bir potans özel yapım oldugu için değiştirelemedi bunun yerine tamir edildi.
Ancak şöyle bir sıkıntı var. Normalde potanslar birazcık yavaş dönüyorlar sanki yağ gibi bir sıvı sürtünmeyi arttırıyor gibi. Ancak bu potans bildiğiniz deli gibi fırfır dönüyor. Çalışıyor ancak çok aşırı hızlı ince ayar yaparken çıldırtıyor. Bildiğiniz bir çözüm varmıdır ?
Derdimi anlar mısınız bilmiyorum ama video yükledim.

Son düzenleme:
Bence bir çözümü yoktur, öte yandan bence bir problem de değildir. Muhtemelen kontak temizleyici yüzünden olmuştur. Alışmaya çalışmanızda fayda var.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence bir çözümü yoktur, öte yandan bence bir problem de değildir. Muhtemelen kontak temizleyici yüzünden olmuştur. Alışmaya çalışmanızda fayda var.
Aynen bende ondan dolayı düşünüyorum çünkü levent bey çözümü kontak temizleyici ile bulduğunu söylemişti. Ancak hassas bir şey olduğu için tonu çok bozuyor ufacık bir ton için çileden çıkıyorum.

Bence büyük bir problem değil fakat eğer gerçekten dediğiniz kadar sizi rahatsız ediyorsa potansların altına ufak yuvarlark sünger parçalar yerleştirebilirsiniz sürtünmeyi arttırması açısından...

Geri