Kafa Uyusturan Parcalar.

'Forum Meydanı' forumunda biozalp tarafından 13 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. ben dusunuyordum ne yazsam diye aklıma ilk starless geldi ardından echoes u dusunuyordum dıger pınkfloyları gordukten sonra sızın postda da misunderstood u gordum yanı bende de aynı etkısı olan 3 sarkı

MetalAddiction bunu beğendi.
  2. çok yumuşak başlamıştı oysa ki:D

koray7 bunu beğendi.
  3. Sadece beynim değil kıçımdan ayaklarıma her yanım uyuşuyor şu şarkının solosunda.

SilverSky ve mustafa bunu beğendi.
  4. There is nothing "hayırlı" here; iyi uyuşmalar.

5. Tüyler diken diken

inhumanform ve The_Nebula bunu beğendi.
  6. Benimkiler de bunlar :)

SilverSky bunu beğendi.
  7. Sondaki çığlık...

inhumanform bunu beğendi.
  8. Bu adamı american gods dizisiyle tanıdım. Başka eserleri var mı emin değilim ama hayatımda dinlediğim en iyi cover bu olabilir.

Bu parcasıda, belki o an dizide ki sahneden olabilir, çok bayık böyle bezgin ve uyuşmuş hissi yaratıyor. Dinlerken beni başka yerlere götürüyor.

9. Burada önerilen parçaların kaçı dinleniyor bilmiyorum ama bunu dinleyin.

10. Orijinalinin yeri apayrı, ama bu yorum çok güzel...

Son düzenleme: 17 Eylül 2017 00:00
  11. Judas Priest- Angel parçası da çok dinlendirici bir parça.

12. Bu güzelmiş. Saçma sapan bogürmemisler en azindan. Vokal de iyi olmadigindan geri planda tutmuslar. Gençler ne oluyor şimdi bunun türü? Hangi core? :)

The_Nebula ve gkaykaya97 bunu beğendi.
  13. Melodic death metal bu :) Böğürtüler genelde deathcore metalcore falan da oluyor, melodeath daha geri vokalli oluyor bence.
    Başka bir örnek :)

SilverSky bunu beğendi.
  14. Bak bu da iyiymis. Vallahi tesekkurler hic bu gruplardan haberim yoktu. Manowar havalari var bunda.
    Bu yastan sonra death metalci yapcan bizi :p
    Bass bariton vokal. Bogurtu az biraz da distortion mevcut Azcik daha vokal açık olaymis cok iyi olcakmis. Var mi vokali daha bi tenorumsu ? Buldun kıllısı.. durumu da diyebilirsin tabii :D

The_Nebula bunu beğendi.
  15. Valla tenörümsü bas bilmem de çığlıksı brutal ve fretless bass olan bir bildiğim var :D

The_Nebula ve SilverSky bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş