Orhan Cebeci

M

mania2

l_7bb972a75688fe8f10ae133824c07752.jpg

Orhan Cebeci müziğe ortaokul yıllarında edindiği sazla başladı.Geçen zaman içinde gitara merak salan Orhan , ilk gitarı ''keratayı'' ablalarının katkılarıyla elde ederek müzik dünyasında kendisinin ayak basmadığı yeni diyarlara yol aldı.Sahneyle 1997 yılında tanıştı.1998 yılında radyolara reklam müzikleri yapmaya başladı.O günden bu güne kadar geçen zaman içinde pek çok beste ve söz yazan sanatçı ; Haziran 2007'de ilk albümü ''LABİRENT'' Seyhan Müzik ve Kuruş Müzik ortaklığıyla şimdi huzurlarınızda.Her telden rock yaparım diyen sanatçının albümünün prodüktörü ve aranjörü Feyyaz Kuruş.Kayıtlar ''db'' stüdyo'da yapıldı.Kayıtları Feyyaz Kuruş ve Levent Demirbaş tarafından gerçekleştirilen albümün mix ve masteringi yine Levent Demirbaş tarafından yapıldı.Albümdeki tüm söz ve müzikler Orhan Cebeci'ye ait.

Klip;

http://www.youtube.com/watch?v=OvdueJxgO2Y

Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

orhan cebeci daha albümü çıkmadan önce bana sitesine girmemi tavsiye etmisti ve sarkılarını dinleyip yorumumu almayı dinledim ve inanııılmazz güzel seyler yapmıs tebrik ettim ve yolunun çok acık olduğunu söledim umarım ölede olacak zaten yolun acık olsun daaa güzel yeni albümlerle karsımıza cıkman dileğimle Eyvallah...:):):)

Geri