Gergin Bekleyiş ( Grunge - Alternative Rock ) Istanbul

'Grubunu Tanıt!' forumunda plantazmagoria tarafından 3 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

Grubun soundunu beğendiniz mi?

1. Evet

3 oy
    30.0%
  2. Hayır

6 oy
    60.0%
  3. İlgimi çekmedi

1 oy
    10.0%
  1. Arkadaşlar ilk demo kaydımızı yaptık. Yakın zamanda stüdyo kaydı yapıp paylaşacağız. Yorumlarınız bizim için gerçekten değerli. (olumlu veya olumsuz)

Single_FACTOR bunu beğendi.
  2. Elinize sağlık, grup hakkında bilgi de paylaşın bence. Üyeler kimler, grup nereli vb....

plantazmagoria bunu beğendi.
  3. Grup İstanbul'lu, henüz sadece iki gitaristten oluşmakta. Beste ve stüdyo çalışmaları yapmakta. Yakın zamanda hem ilk şarkının stüdyo kaydını hem de diğer şarkıları duyurmayı planlıyoruz.

4. Bass-davul olmayacak mı? iki kişi mi devam edeceksiniz bu stüdyo kaydında ?

5. Hepimizin bildiği gibi grup olmak için önce insan olarak anlaşabiliyor olmak gerekiyor. Şimdilik kiralık elemanlarla çalışmayı düşünüyoruz, ancak zaman ne gösterecek inan bilemiyorum. Biz iki gitarist birbirimizi doğduğumuzdan beri tanıyoruz ve 30lu yaşlardayiz. Eğer zaman içerisinde kafa olarak uyusabilecegimiz birilerini bulursak dahil ederiz, ama pek tercih etmiyoruz.

6. Grubun ikinci teklisi de hazır arkadaşlar buyrun afiyetle.

7. Arkadaşlar ilk stüdyo kaydımızı yaptık sonunda.

8. Arkadaşlar selam,

Gelen güzel yorumlarınız ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz. Şarkı için gelen eleştiriler içinden bizim de aklımıza yatan bazı değişiklikler yaptık, umarız beğenirsiniz.

9. Arkadaşlar selam,

Yeni EP Yüklen Geceyi taze taze paylaşıyorum, umarım beğenirsiniz.

10. Arkadaşlar kusura bakmayın,

Gelen yorumlar üzerine şarkının mixinde bazı değişiklikler yapmak zorunda hissettik. Umarım beğenirsiniz.

11. Arkadaşlar selam,
    taze taze fırından yeni çıktı

12. Şarkılar gerçekten kulağa hoş geliyor. Emeğinize sağlık. Özellikle Kendi Halinde parçası hem müzik hem de yorum olarak çok iyi. Diğer şarkılarda vokal biraz daha geliştirilebilir diye düşünüyorum. Yolunuz açık olsun.

13. Arkadaşlar selam,

Yeni teklimiz hazır buyrun afiyetle.

14. Esasında yapmaya çalıştığınız şey hoşuma gitti, grunge ile mesafeli bir ilişkim olmasına rağmen (bazı grunge parçalarına bayılırım, bazılarını -birçoğunu- hiç duymasaydım iyiydi)..

Soundunuz ve trafiğiniz daha kolay dinlenir, yormayacak hale gelse belki daha da hoşuma gidecek ama buna da siz karar vereceksiniz, yani 2 dakikalık ta şarkı olur (ya daha fazla söz yazmalı, ya da birşeyler anlatan melodiler koymalı sanki, bayan melodilerle sıktığınız an kaybedersiniz dinleyiciyi) ..

Aklınızda çalan ile şu an bize duyurduğunuz müzik aynı ise memnun olmalısınız, o zaman yola devam.. ""Yok hala bir şeyleri deniyorsanız"" şu gitar tonlarını biraz yumuşatabilirsiniz, reverb iyidir de belki o kadar fazlasına gerek yoktur.. Ama düzenleme işinin sonu yok, ben anca yorulunca bırakırdım..

Neyse 2 kere dinler miyim, bu haliyle sanmıyorum, anlamaya çalışırken yoruyor, ev kaydı bile olsa daha iyisi olabilir.. Beğendim mi, evet, bazı kısımları, sözleri, ""tercihi"", ""ifadeyi"", eğlenmenizi.. Önce samimi geldi yaptığınız iş, bir yerlere varmasını umut ettim.. Sayfayı takibe aldım, vaktim oldukça bakacağım..

15. Arkadaşlar selam,

Şarkıyı daha önce dinleyen var mı bilmiyorum ama eminim kimse şarkının aslında bu niyetle yazıldığını farketmemiştir, afiyetle.

Bu Sayfayı Paylaş