Pedallar Için Şarj Edilebilir Güç Kaynağı

Sokakta müzik yapmak niyetindeyim ve pillerle uğraşmayı pek istemiyorum.Hem masraflı olacak hem de uzun vadede bitmiş pilleri (ortalama 8 adet pedal için) şarj etmek zaman açısından ve maddi açıdan sıkıntı olacaktır.Şarj edilebilir 9volt piller ve şarj cihazları da ucuz değiller.Powerbank in pedal için olanı gibi cihazlar var fakat nasıllardır acaba?Fiyatları 150tl ile 600tl arasında değişiyor.Kullanan, bilgisi olan var mıdır?

Selam,

Ben Pedaltrain markasının Volto (1. versiyon - beyaz olan) ürününü kullanıyorum ve çok memnunum.

Ekipmanını Göster Ey Turkrockçı!!!

Bu post'ta görebileceğiniz pedalları besliyorum, ev gitaristiyim öyle fazla çalmıyorum beni haftalarca götürüyor. Düzenli şarj ettiğiniz noktada yarı yolda bırakacağını sanmıyorum.

Sadece;

Key Limitations

• Not intended for high-draw digital pedals
• Charge life will vary depending on the draw and usage of connected pedals
• Outputs cannot be jumped or combined to modify power output, doing so may cause injury or damage and will void your warranty
• 2000 mA is a measure of peak output not recommended usable capacity

Bu noktaları okuyup isteklerinizle çelişen bir nokta var mıdır ona bakmanızı öneririm.

Onun haricinde "dead silent" bir sistem oldu bu cihazı aldıktan sonra. Ben kesinlikle öneririm.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
selamlar,

şu an volto 2 var piyasada, sanırım volto 1 kalktı.bunun dışında sağlamlık açısından palmer batpack 4000 ya da 8000 de kaliteli görünüyor.

çok ucuz olanlar da var.harley benton, rockboard gibi...bunların uzun vadede sıkıntı yaratmasından korkmuyor değilim.palmer hepsinden sağlam duruyor ve volto 2 den de biraz daha ucuz.

maksimum 7-8 pedal kullanacağım ve şu şekilde olması muhtemel.

tuner-ditto x2 looper-cry baby wah-ocd drive-memory toy delay-ms phaser ya da turbo flanger ya da belki ikisi birden.

maddelerle çelişen bir nokta yok kanımca.

dijital pedal kullanmıyorum.
şarj ömrünün en uzun süre olması için eğer varsa belirli talimatlar bilmek isterim.ona göre kullanırız :)
pedaldan beklentim 9V pedalları çalıştırsın.
anladığım kadarı ile tam kapasitesi ile kullanamazsınız diyor.

palmer içinde tüm bu maddelerin geçerli olduğunu varsayıyorum

Geri