Zeytinli Rockfest

Selamlar dostlar. Hemen konuya giriyorum. Son iki yıldır kgf'ye katılıyorum. Bu yıl da Zeytinli'ye gideyim dedim. Fakat şöyle bir araştırınca cidden kamp alanıyla ilgili çok olumsuz bilgilere ulaştım. Mesela Kuşadası Gençlik Festivali'nde kamp alanı ağaçların altıyken Zeytinli'de resmen bir m2 gölge yokmuş (Valla öyle diyolla).
1-Sizce değer mi bu keşmekeşliği çekmeye?
2-Bu sene bununla ilgili bir önlem (branda,gölgelik vs. ) alınacak mı? Bilginiz var mıdır?
Şimdiden teşekkürler.

Forumlardan okuduğum kadarı ile sadece ilave tuvaletler getirilecek deniliyor. O kadar büyük bir alanın üstünü kapatmak biraz zor olsa gerek. Asıl aklıma takılan soru çadır alanında güvenlik nasıl sağlanıyor. Laptop götürmek ne kadar mantıklı olur?

Forumlardan okuduğum kadarı ile sadece ilave tuvaletler getirilecek deniliyor. O kadar büyük bir alanın üstünü kapatmak biraz zor olsa gerek. Asıl aklıma takılan soru çadır alanında güvenlik nasıl sağlanıyor. Laptop götürmek ne kadar mantıklı olur?

Geçen sene çadırına hırsız giren 2 tanıdığım var. İki - üç yanındaki çadırın bile kime ait olduğunu bilmediğin için, çadıra girenlerin çadır sahibi olduğunu sanmış etraftakiler de. Milletin arasında bu yaşanmış.

Geri