Cubase Laptop'a Gitar Bağlama Usandim Artik

Bilgili arkadaşlardan tahminlerini fikirlerini bilgilerini esirgememesini rica ediyorum. Laptop um var onboard ses kartı kullanıyorum. Normal ses kaydı alıp dinleyebiliyorum. Gitarı bağlamak için jak küçültücü yardımıyla mikrofon girişine takıyorum. Programdan ses alamıyorum. Laptop un kendi gömülü mikrofonunu kullanıyor. Mikrofon girişini nasıl tanıtırım yardımcı olun lütfen.

ASUS K555L Laptop markası.

Son düzenleme:
O iş adamı ipe götürür. Buna benzer bir konuda daha yazmıştım, ben de bir ara denedim ses kartı alacak imkanım olmadığı için ama ciddi anlamda canımı sıktı. Ne yaptıysam olmadı, en son kenarda duran diğer gitarımı satıp ses kartı aldım. Bir şekilde olmayınca olmuyor. Desktop PC olsa Line-In girişinden yapabilme şansınız daha fazla olurdu ama mikrofon girişi çok sıkıntı. Kısa vadede ses kartı alamayacak gibiyseniz gittigidiyor'da falan satılan "guitar link" adlı arabirimler var 25 tl civarına, onlardan alın en kötü.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
O iş adamı ipe götürür. Buna benzer bir konuda daha yazmıştım, ben de bir ara denedim ses kartı alacak imkanım olmadığı için ama ciddi anlamda canımı sıktı. Ne yaptıysam olmadı, en son kenarda duran diğer gitarımı satıp ses kartı aldım. Bir şekilde olmayınca olmuyor. Desktop PC olsa Line-In girişinden yapabilme şansınız daha fazla olurdu ama mikrofon girişi çok sıkıntı. Kısa vadede ses kartı alamayacak gibiyseniz gittigidiyor'da falan satılan "guitar link" adlı arabirimler var 25 tl civarına, onlardan alın en kötü.
guitar link olayını deneyeceğim gittigidiyor dışında başka bulabileceğim yerler varsa yazarsanız sevinirim. teşekkürler.

Geri