Episode 13

!!!! Ve beklenen albüm en sonunda piyasada!!!! Son dönemlerin en çok konuşulan Black Metal grubu Episode 13, uzun süren bekleyişe noktayı “Tabula Rasa” ile koydu.31 mayıs 2005 tarihli ve DJ Club Records etiketiyle raflardaki yerini alan albümde 8 parça bulunuyor ve albümün toplam süresi 48 dakika. Dağıtımını Atlantis Müziğin yaptığı “Tabula Rasa” yı şu an İstanbul ve Eskişehir’de,1 hafta içinde de Ankara,İzmir ve Bursa’daki metal shop’lardan edinebilirisiniz.Bunun yanı sıra çok yakında çeşitli distro kanallarıyla ülkenin her yerinden albüme ulaşabileceksiniz.2 temmuzda Rock Republic Open Air Fest de izleyicilerin karşısında olacak grup, albümlerini hayranlarıyla canlı olarak paylaşmak için gün sayıyor.Ayrıntılı gelişmeleri grubun resmi web sitesi www.episode-13.com’dan ve [email protected] a yollayacağınız maillerle takip edebilirsiniz.

EPISODE 13 – TABULA RASA ALBUM –TRACK LIST

01 - tabula rasa
02 - the black mass
03 - a bleeding century
04 - submerging dreams
05 - c.r.y.
06 - forlorn till dawn
07 - an exhaustion
08 - the unfinished ceremony

AYRICA 1 HAZİRAN KEMANCI DA GERCEKLESECEK OLAN "AÐRI KESİCİ" GALASINDA ACILACAK OLAN STAND DAN ALBUME ULAŞABİLİRSİNİZ

albümü şu an İstanbul da : Atlantis,Köstebek,Mephisto,Kripton ve Pena Müzik de , Ankara : Dost ve Hayri Müzik , İzmir : Piramid Müzik ve Eskişehir : Dj Club Müzik de bulabilirsiniz..."Tabula Rasa" yı yaklaşık 1 hafta sonra Atlantis Müzik genel dağıtımı ile yukarıda saydığım illere eklenecek olan yeni müzik marketlerde ve bu şehirler dışında Bursa, Adana, Denizli, İzmit de ayrıca yakında tüm "Megavizyon" müzik market bulunan illerde bulabileceksiniz...

not : fiyat olarak önerilen tüketici fiyatı 8,5 ytl dir..duyurulur...

EPISODE 13 gerçekten ama gerçekten yakında tapıcam size şimdi bile o kadar çok iyisinizki yabancı bi çok grup dinledim onlardan bile iyisiniz sizin gibi türkiye de fazla grup yok...ankara da konser fln olucak mı yakınlarda?

sizi gerçekten seviorm dostlar!!!! :metal :taptim

IN A SENSE OF SATAN.....
BLEEDING CENTURY WE AREEE!!!!!!!

Episode 13 İsveç'in efsanevi Black Metal grubu Marduk'un uzun süredir beklenen İstanbul konseri(23 ekim 2005 - Yeni Melek Gösteri Merkezi) için ön grup olarak açıklanmıştır. Organizasyonunu Bronx Productions'ın üstlendiği bu tarihi buluşmada diğer açıklanan ön grup ise Obstinacy. Ayrıntılar ve gelişmeleri www.episode-13.com 'dan takip edebilirsiniz

Rock Republic Festivali fotoğrafları ve "Forlorn...Till Dawn" ın ilk kez bu festivalde çalınan yeni versiyonundan kısa bir video www.episode-13.com a eklenmiştir. (Fotograflara "Resimler" , videoya ise "İndir" bölümünden ulaşabilirsiniz.)

bayılıyorum bu gruba ya inşallah bi gün bursada izlerim sizi en iyi dileklerim sizinle ayrıca fotolara baktım çok güzel sanırım mart ta gelmişsiniz bursaya ama haberim olmadı işte

Geri