Eleven Rack Hakkinda

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda tonedrive tarafından 20 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Eleven rack kullanıyorum bir süredir. Delay li olan bir presetten delay olmayan başka presete geçiş yaptığımda delayi çat diye kesiyor. Bunu düzeltecek bir ayarı vardır ama bulamadım. Tc electronic g majorde var. Başka presete geçtiğimde diğer presetlerdeki delay sonumlenene kadar devam ediyor. Eleven de bunu nerden duzeltebilirim

2. O, tc.Electronic e has bir özellik diye biliyorum.

forbidden_city bunu beğendi.
  3. Sırf şu olay için bile çok seviyorum elimdeki ürünlerini, hiç hoş bir şey değil o his.

T.c.'de, 'Fx mute' olarak geçiyor, belki yardımı dokunur bilmiyorum.

Onur Yahya Öner bunu beğendi.
  4. Elevende bulamadım bir türlü. Eğer yoksa sinir bozucu çat diye kesiyor delayı.

5. Yabancı forumları da araştırdım ama bir çözüm göremedim. Delay pedallarında "trails" diye geçer bu olay bir de o şekilde inceleyin isterseniz ayarları. Onun dışında bu özelliğin olmama ihtimali de yüksek rack'te.

6. O özellik yok, hatta Headrush Pedalboard diye yeni bir ürün çıktı belki bilirsiniz, onun yazılım altyapısı Eleven HD Expanded yani Eleven Rack ile ayni firma. Bu üründe de en çok pazarlanan özellik "gapless switch" dedikleri bu muhabbet.

tonedrive bunu beğendi.
  7. Teşekkürler, evet maalesef yokmuş.

Bu Sayfayı Paylaş