Mydukkan Dan Ara Kablo Aldım Anlamadığım Bir Şey Var

Birkaç ay önce ara kablo aldım sordum birilerine tatmin edici bir cevap alamadım aldığım ara kablo 15 TL yazıyordu kargo 4 TL idi kredi kartıyla aldım 19 TL ye kargo geldi kargocu da 6 TL istedi ama 25 oldu bana gelene kadar kaziklanmis olabilir miyim yurtiçi kargo ile geldi

Aynısı bana da oldu ücretsiz kargoydu ancak kargo görevlisi benden 10 lira ücret almıştı. Mydükkana söyledim durumu mydükkan hesabıma 10 lira attılar hemen. Mydükkana mesaj atın mesaj kısmından durumu bildirip faturaların falan fotoğrafını atın iade yaparlar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynısı bana da oldu ücretsiz kargoydu ancak kargo görevlisi benden 10 lira ücret almıştı. Mydükkana söyledim durumu mydükkan hesabıma 10 lira attılar hemen. Mydükkana mesaj atın mesaj kısmından durumu bildirip faturaların falan fotoğrafını atın iade yaparlar.
Mesaj attım şimdi sağolasın ama nasıl kanitlicam kapıdan para aldıklarını onunla ilgili bir fatura yokki

Birkaç ay önce ara kablo aldım sordum birilerine tatmin edici bir cevap alamadım aldığım ara kablo 15 TL yazıyordu kargo 4 TL idi kredi kartıyla aldım 19 TL ye kargo geldi kargocu da 6 TL istedi ama 25 oldu bana gelene kadar kaziklanmis olabilir miyim yurtiçi kargo ile geldi
Aynısı bana da olmuştu. Aradaki 6 lira fiyat farkının sebebi kargocu adresini yanlış duymuş ondan öyle olmuş. Peşine düşmene gerek yok yani çok. Bir şey çıkmaz.

Paketin üzerinde ÜA ücret alıcı ya da PÖ peşin ödeme yazar Mydukkan etiketlerinde kargo ücretini ödediyseniz paketin üstündeki yazıyı gösterip kagrocuya "ben ödedim bak PÖ yazıyor" deseydiniz almazdı aslında. Kargocu hatası işte paket elinizdeyse PÖ yazısına bir bakın mydukkandan mı yanlış çıkmış kargoda mı gözükür.
Bir de para verdiğiniz birinden mutlaka bi belge isteyin hayatın her noktasında :)

Geri