Prs Se 245 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evet, Prs güzel ve kaliteli bir marka, ama Se 245 modeli nasıl? bu konuda bilgi edinmek istiyorum, Gitarı dore müzikten aldım, memnunmuyum? evet çalım ve ton olarak çok hoş ve rahat, ama bu gitarın piyasasını hiç göremiyorum, bu modeli kullanan yok, prs kullananların hepsi;
S2 Custom veya Custom 24 tarzı 5 bin 6 bin liralık modeller kullanıyorlar, prs kullananların genelini söylüyorum, buna youtube videoları yapanlarda dahil...
neyse uzun lafın kısası bu model hakkında ne diyebilirsiniz, veya gitar hakkında ne düşünüyorsunuz? Teşekkürller :)

Gitarınız oldukça güzel bir model Youtube daki kişilerin daha doğrusu sizin gördüğünüz gitarların sahipleri genelde durumu oldukça iyi ve gitar alırken maddiyatın problem bile olmadığı kişiler. PRS'ler her bütçede oldukça kaliteli gitarlar üretiyorlar bütçesi olan alıyor yani aklınızda soru işareti olmasın.

Prs'in se serisini kullanan youtuberlar var özellikle hard rock coverları yapanlarda sık sık görüyorum çok da güzel soundlar elde ediyorlar.Gitarı deneme şansım olmadı ama metale yakın ve drop tuning kullanan türler için başarılı bulduğumu söyleyebilirim dinlediğim kadarıyla :)

Geri