Guitar Link Için Hoparlör !!

merhaba internetten guitar link sipariş ettim aklımdaki plana göre bi yerden kaliteli bi hoparlör bulup ona ahşap ama kot kumaş kaplamalı kabin yapma planım var.
fakat hangi türk mono stero anlamadığım için hangi hoparlörden markadan veya türden alıcağımı bilmiyorum
bana marka türk frekans vs hoparlör önerirmisiniz ?
(PİL YUVASI TAKTIRACAĞIM VOLT DÜŞÜK OLMASI LAZIM)

hangi marka aldınız link atarmısınız gitarınız vs neyle kullanıyosunuz ekipmanlar neler ?
Ben gitarı ilk aldıgımda amfiye param yoktu ses sisteminde kullanırım diye şu resimdekini aldım.
Aşırı kötü bir ses aldım. Yazılımı merdiven altı bir şey falan çok kötüydü. Para vermeye kesinlikle değmez.
Zebra-1-4m-font-b-USB-b-font-font-b-Guitar-b-font-font-b-Link.jpg

Ardından kendim şu alttaki resimi yaptım amplitube guitar rig gibi programlarda biraz çıkışı yükselttim azıcık cızırtı oldu ama o kadarda olacak ve çok mükemmel kullandım.

pWV8go.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bende aynısından sipariş ettim cızırtı olacağından emindim ama yorum vs yoktu bilemedim bakalım ne çıkacak
şimdi planım yazdığım gibi herahangi bi bilgisayar hoparlörünü alıp marangoz bi arkadaşımla küçük mini bi kabin yapıcam deri vs bulamadığım için tahtayı kot la kaplıycam elektrikten anlayan arkadaşım 9v pil yuvası yapacak tasarımı güzel olacak diye düşünüyorum program olarak deplike düşünüyorum telefondan yararlanacağım

bende aynısından sipariş ettim cızırtı olacağından emindim ama yorum vs yoktu bilemedim bakalım ne çıkacak
şimdi planım yazdığım gibi herahangi bi bilgisayar hoparlörünü alıp marangoz bi arkadaşımla küçük mini bi kabin yapıcam deri vs bulamadığım için tahtayı kot la kaplıycam elektrikten anlayan arkadaşım 9v pil yuvası yapacak tasarımı güzel olacak diye düşünüyorum program olarak deplike düşünüyorum telefondan yararlanacağım
Umarım sizin işinize yarar diyeceğim ama o kutu çöpten öte bir şey değil.
Ben cızırtı derken ses yerine sadece cızırtı aldım onu kast etmek istedim. Ama bana gelen olanda bozuk olabilir belki. Ama benim attıgım kablo ile onun yaptıgı arasında nerdeyse hiçbir fark yok.

Çinden hepsini 5 dolara alıp satıyorlar hocam zaten benimkinin üstünden çok zaman geçti çokda umrumda değil açıkcası amfi satın aldım zaten. Ama şu bir gerçek yazılım olarak behringeri kullanıyor. Ve rezalet. Umarım sizde sorunsuz olur

Merhaba konuyu guitar linkden memnun kaldınız mı?Bende ürünü almak istiyorum tavsiye ediyormusunuz
çok aşırı bi cızırtı var zaten aldığım orjinalin çakmasıymış orjinal bi marka var unuttum adını ama tavsiye etmiyorum kesinlikle amfinin yerini tutmuyor. behringer diye bir marka üretiyor bunun orjinalini onunda fiyatı 250 lira civarında karar size kalmış hani deneyeyim bakayım belki güzel gelir diyosanız bence düşünmeyin bile ben şahsen id core 10 aldım ve daha önce elektro çalmadığımı anladım :D

çok aşırı bi cızırtı var zaten aldığım orjinalin çakmasıymış orjinal bi marka var unuttum adını ama tavsiye etmiyorum kesinlikle amfinin yerini tutmuyor. behringer diye bir marka üretiyor bunun orjinalini onunda fiyatı 250 lira civarında karar size kalmış hani deneyeyim bakayım belki güzel gelir diyosanız bence düşünmeyin bile ben şahsen id core 10 aldım ve daha önce elektro çalmadığımı anladım :D
Teşekkür ederim cevabın için, bende almaktan vazgeçtim zaten :D

Geri