Vox Tonelab Ex Hakkında Öneriler

Merhaba ben kullanıyorum yıllardır.
Bir analog seti dağıtıp buna geçiş yapmıştım yaklaşık 7 yıl önce.
Aktif şekilde konserlerde kullandım.
Tercihe bağlı olmakla birlikte fazlasıyla yeterli bir ekipman.
Şahsi olarak benim için kompakt ve portatif oluşu, istediğim overdrive ve efektleri elde edişim ve lambası ile mümkün mertebe analoga yakın tonlar elde edebiliyor oluşum önemliydi ve bunları tam anlamıyla sağlayabiliyorum.
Direkt sisteme girişi destekleyecek şekilde switch'i mevcut, bu şekilde dengeli bir çıkış sinyali verebiliyor.
Özel bir sorun olursa daha rahat yardımcı olabilirim.

Pratik alet ve USB bağlantısı mevcut bunda... Kullandım vaktiyle, memnun da kaldım, ama bilgisayara bağlamadım hiç.. Brit ve old school tonlar için mükemmel.. Hi-gain işler de alınabilir ama tatmin eder mi bilemem.. Bende de tonelab le var, 5 yıl kadar oldu galiba alalı.. Hala çok büyük bir keyifle kullanıyorum.. USB haricinde bence Ex'ten daha iyi alet.. Temizini bulursan cidden tavsiye ederim.. İster kulaklıkla, ister monitörden ya da herhangi bir amfi ile "tertemiz" tonlar alırsın.. Ama USB kayıt açısından ve arayüzle kontrol kolaylığı nedeniyle Ex için tercih sebebi olabilir.. Çokca pedal ve processorüm oldu, hala 3 adet processor var elimde, üstüne pedallar vs.. Tonelab Le'yi satmayı hiç düşünmedim.. (Lakin belki herşeyi satıp üst seviye bir iki ekipmana yatırabilirim, yerim kalmadı evde, ofiste.. :facepalm:)

Geri