Parmaklarım Kesilecek Nerdeyse Yardım.

Yaklaşık 6 senedir klasik gitar çalıyordum 1.5 sene önce elektro gitar aldım geçen aya kadar herşey normaldi parmaklarım gayet iyiydi nasırlaşmış gayet rahat gezebiliyodum klavyede. 1 aylık bi tatilden döndüm geçenlerde ve tekrar gitarı elime aldım ama parmaklarimin sertliği geçmiş ve yumuşamıştı gayet acı çektim çalarken. Ve o günün akşamına su topladı parmaklarım şimdi ne akor basabiliyorum ne solo atabiliyorum parmağım tele deydiği gibi sızliyor ve acıyor. Bu su toplayan yerleri patlatsam rahatlarmı biraz artık eskisi gibi çalmak istiyorum.

Valla geçen yaz 3 ay çalmamıştım bu kadar olmamıştı. 1 Hafta içerisinde düzelir umarım. Zarla zorla dokunuyorum tellere.
1 aylık tembelliğin acısı çıkmış:)
1 ay denize girip bir taraftan da metall telli gitara hiç temas etmediyseniz, muhtemelen zaten çok ince olan nasırlarınızı deniz suyunun da etkisiyle tümüyle kaybetmişsinizdir.
Nasırlarınız tekrar oturana kadar acıyacak ne yazık ki.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
1 aylık tembelliğin acısı çıkmış:)
1 ay denize girip bir taraftan da metall telli gitara hiç temas etmediyseniz, muhtemelen zaten çok ince olan nasırlarınızı deniz suyunun da etkisiyle tümüyle kaybetmişsinizdir.
Nasırlarınız tekrar oturana kadar acıyacak ne yazık ki.
Biraz hafiflemeye başladı en azından bass tellerde gezebiliyorum önümüzdeki haftaya kadar düzelir umarım.

Geri