Satılık Profesyonel Art Voice Channel Tube Preamfi Mic & Inst

'Kayıt Ekipmanları ve Yazılımları' forumunda Anahtar tarafından 10 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  İzmir
  Fiyat:
  2400 TL.
  Sıfır ve kutusunda ART VOICE CHANNEL Tube Preamfi başka preamfilerim olduğu için hiç kullanılmamış ve bu sebepten sıfır olarak satılıktır. Digital olması dolayısıyla USB bağlanabilmekte ve DAW programından kontrol edilebilmektedir.
  Özellikleri aşağıda yazılıdır. Teşekkürler.
  [​IMG]

  [​IMG]
  ART Voice Channel
  Dijital Çıkışlara Sahip TUBE Digital USB Preamp
  ART Voice Channel, kayıt, yayın veya yüksek profil canlı uygulamalarınızda maksimum performansı ve detayı alabilmeniz için mükemmel bir ünitedir. Ses kaynakları üzerinde tam kontrol gerektiren bütün uygulamalarda Voice Channel tek Class-A tüp mikrofon preampını, tam donanımlı dinamikler kontrollerini, De-esser genişleticiyi ve yarı parametrik EQ’yu tek bir ünitenin içerisinde dijital ve analog çıkışlarını USB’den bağlanma imkanıyla sizlere sunar. Analog ve dijital kayıtta ideal tek girişli çözüm ve güçlü bir kanal şeridi olarak tasarlanan Voice Channel, her sinyal yolu üzerinde tam donanımlı özellikler ve bunlara ait kontrolleri sunarak vokal ve solo enstrüman çalışmalarınız için mükemmel seçim haline gelmiştir.

  Tüp Preamp
  Voice Channel’in preamp bölümünde değişken empedans ve seçilebilir tüp voltaj özelliklerine sahip Class-A tüp kullanılmaktadır. Kullanılan 12AX7A vakum tüpü inanılmaz sıcak ve temiz bir ton sunarken, geniş dinamik aralık ve eşsiz detay sağlamaktadır.

  Değişken Giriş Empedansları
  Değişken giriş empedansları olabilecek en geniş mikrofon kaynaklarına göre optimize eder. Bu özelliği sayesinde Voice Channel’in preampları mikrofonun sistemde gördüğü yükü değiştirerek, performansını artırır. Bu sayede modern veya eski, ribbon veya dinamik her türlü mikrofonu kullanabilirsiniz.
  Değişken empedans ayarlarını kullanarak preampı, mikrofonun ideal noktasına göre ayarlayabilirsiniz.

  Seçilebilir Tüp Voltajı
  Seçilebilir tüp voltajı sayesinde ister yüksek voltaj ile düşük seviyede gürültü ve distortion ile maksimum çıkış sağlayabilir isterseniz de voltajı düşürerek tüp karakterini ve sıcaklığı artırırsınız.

  Kapsamlı Dinamik Kontrol & EQ
  Voice Channel entegre olan Kompresör/De-esser/Genişleme üzerinde tam dinamik kontrol imkanı sunar. Bu sınıftaki diğer kanal şeritlerinin aksine Voice Channel dinamik kontrolleri ön panelinden kolayca uygulanabilir. Kompresöre ait eşik, oran, atak ve salınım gibi özelliklerin yanında De-esser frekans ve seviyesi ile genişleme/ gate eşiği ön paneldeki potlar üzerinden kontrol edilebilir.

  Voice Channel’in yarı parametrik EQ bölümü geniş bir ton kontrolü dışında, dinamik işlemcinin önüne veya arkasına tek bir tuşla eklenebilir. Arka panelinde yer alan ayrı jack girişleri, sinyal yolu üzerinde mikrofon preampından sonra ( EQ ve dinamik işlemciden önce ) harici sinyal işlemci cihazlarınız ile hızlı ve sessiz in-line bağlantı kurmanızı sağlar.Başka bir giriş noktası ise A/D çeviricilerin öncesinde yer almaktadır.

  Dijital Bağlantı ve USB Çıkışı
  44.1kHz-192kHz aralığında çalışabilen AES/EBU, S/PDIF, ADAT ve USB bağlantıları ya da analog balanslı çıkışları bağlanabilirlik açısından sizlere geniş bir yelpaze sunmaktadır. Analog ve dijital ölçme göstergeleri ses seviyelerinde size detayı en iyi şekilde sunmaktadır. USB1.1 desteği olan Voice Channel Windows ve Mac uyumludur.

  ÖZELLİKLERİ
  • Kayıt uygulamaları için ideal giriş çözümüdür.
  • Seçilebilir voltaj ve değişken giriş empedanslarına sahip tüp mikrofon preamplisi.
  • ART tüp preamp tasarıma sahip mükemmel çözünürlüğe ve sıcaklığa sahip preamp.
  • Kompresör/genişletici / De-esser / gate dahil olmak üzere yumuşak müzikal ses dinamik kontrolleri içerir.
  • Güçlü parametrik EQ, seçilebilir önce veya sonra eklenebilir kompresör sinyal yolu.
  • Esnek dijital bağlantı yolları ADAT Lite-pipe / AES/EBU / S/PDIF / TOSLink Dijital çıkış. 44.1’den 192 KHz’ye örnekleme oranlarını destekler
  • USB ile direkt bağlantı.
   

Bu Sayfayı Paylaş