Satılık G&l Tribute M2000 Kısa Süreli Indirim

'Bas Gitar ve Aksesuarları' forumunda JohnnyTog tarafından 11 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    1300.-TL
    Takasa:
    kapalı
    G&L Tribute M2000

LEO FENDER'in son mirasi..

Gitarı 2017 yılı Ocak ayı ortasında Do-Re Müzikten satın aldım. Gitarın kendi üretim tarihi Ekim 2013'tür. Arka kısımlarındaki jelatinler dahi durmaktadır. Gövdesi Ash, Sapı Maple'dır.

Gitarın kullanım süresi 6 saati geçmemiş, evden dışarı çıkmamıştır. Zaten müzik olayı benim için bir hobi, gitarlarımın hiçbiri sahneyi bırakın stüdyo dahi görmemiştir. Dolayısıyla daha çok koleksiyoner olarak ilgilenmekteyim. Gitarın en ufak bir problemi olmayıp ayarları mükemmeldir. Gitari faturası ile birlikte teslim edeceğimden ayrıca Do-Re Müzikten ücretsiz luthier desteği alınabilir. Oldukça kaliteli bir gitardır. Özellikle Fender Mexico, Sire Marcus Miller, Ibanez, Cort gibi baslara alternatif olarak tercih edilmelidir.

USA modelinden çok büyük bir farkı yoktur. Bu husus forum sayfalarından da teyit edilebilir. Kaliteli, kendi tonu olan fakat aynı zamanda fiyat olarak uygun olan bir gitar istiyorsanız kesinlikle G&L ilk tercihiniz olmalı, üzerinde aldığım zaman bir heves taktığım fakat kullanmadığım Dunlop Super Bright teller bulunmaktadır.

Talep ettiğim fiyat son fiyattır. Gitarı satma nedenim USA modelini almak istemem, bu nedenle keyfe keder satılıktır. Halihazırda case'te muhafaza etmekteyim. Teslim ederken de kaliteli bir taşıma çantasıyla vereceğim.

Detaylı fotoğraf isteyenler çekinmeden whatsapp'tan iletişime geçebilirler. Alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olmasını dilerim.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg

Son düzenleme: 21 Ağustos 2017

Bu Sayfayı Paylaş