In Spite

"noise" parçasıyla sesini geniş kitlelere duyurmuş olan grup. kara listede direk göze çarpıyordu zaten.
izmirde bios barda lil ile birlikte verdikleri konsere gitmiştim. çok kalabalıktı ve çok güzeldi. çok sevmiştim.
konserden aklımda kalan sahnelerden biri de lil in vokalinin giydiği etekti. yıllardır söylerim,erkeklere etek çok yakışıyor diye, yanılmadığımı kanıtlamış oldu:)
in spite ın vokalini alsancak ta uğrak civarında görüyorum bazen.tanındığının farkında olan enteresan bi gülüşü oluyo yüzünde hep.

bu gruba alternatif izmirli affliction adlı grup var onlarda çok kaliteli bir müzik yapıyo ve canlı süperler onlarıda bi dinlemenizi öneririm

Yeni albüm yakındır,Owar'ın da dediği gibi şu an kayıttalar.Birisi söylemiş Ant çok mütevazı diye,harbiden öyle.Davet etti bizi In Spite prova-kayıtlarına,sağolsun.Bu düşüncesi bile yeter.Ant sonsuz saygı,sevgi,teşekkür vs...
(Bu arada stüdyo iyi,hoş da şu mikrofonun jack'ında mı sorun var,amfide mi,ses kesik kesik geliyor...Artık çözün şunu ya.Davulun başında beynim zonkluyor ses gidip geldikçe...)

En son İzmir festivalinde gördüm grup vokalistini;ama sahnede değil DJ makamında! Dimmu Borgir'le Slayer çaldı bize bol bol sağolsun.. Şole anticlockwise ı baştan sona çalacakları bi konser felan yapsalar izmirde şimdi ne eğlenirdik ha ...

negatif te az çalmadık.ant abi bize her zaman bir insanın ne kadar mütevazi olabileceğini farkında olmadan gösterdi.bunun dışında izmirli olmaktan ve aynı std yu paylaşmaktan gurur duyuyorum.bence önleri açık yani inşallah

Ya şarkılarını dinlemedim ama MetalMonster 8. sayıda Onur'la yapılmış olan röportajı okudum. Walla Moribund Oblivion'daki Bahadır'a kasıntı diyenler bide In Spite Onur'a baksınlar. Bazı söylemleri gerçekten çok saçma geldi bana. Ayrıca çoğu kez "Tanrı" kavramı hakkında yanlış şeyler söylemiş. Ancak ben herkesin görüşüne saygı duyuyorm. "Tanrı"ya inanacaksın diye bi zorululuk yok (aslında var ama... neese...) Yine tekrarlıyım, ben sadece öznel düşüncelerimi dile (klavyeye) getirdim.

Ayrıca ben Ankara'da oturuyorum. In Spite'ın Anticlockwise albümünü nerede bulabilirim?

Saygılar.....

Fazla bir bilgim yok grup hakkında...2002 deki Rock Station' da dinlediğim kadarıyla sahne performansları ve yorumları sağlam bir grup... "Noise" sağlam parçadır...

arkadaşlar grubun ikinci albümü Land of Steel Cage çıktı. Piyasada bulabilirsiniz albümü. Bende bugün öğrendim yazayım dedim. Daha dinleyemedim albümü ama çok merak ediyorum.

ankara ya bi kaç sene öçnce geldiklerinde imza almıştım.
in spite üyeleriyle tanışmak gerçekten çok guzel bir duygu ve arkdaşların dediği gibi çok mutevazi ve sıcak kanlılar.
vertigo klibide çok guzel olmuş

Geri