Andertones Siparişim

'Forum Meydanı' forumunda Aykut Güven tarafından 15 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

 1. Selamlar, biraz önce sipariş verdim. Buradan yakın zamanda alışveriş yapanlar süreç nasıl işliyor tecrübe aktarırsanız sevinirim. Tam adres ve tc no yazdım başka yapılacak bir şey var mı?

  Bu siparişim sorunsuz olursa fiyat farkına bakmadan daha pahalı olsa dahi andertones, thomann gibi yerlerden alışveriş yapmayı düşünüyorum. Ürünleri delikanlı gibi teşhire teşhir, kutusu açığa açık, ikinci ele ikinci el yazıp birde cihaz hakkında bilgi veren içerik ile sunmuşlar. Buradaki süper güçlü mağaza zincirleri gibi kapalı ürün teyidi almama rağmen teşhir göndermeleri ile, satış sonrası fırıldaklıkları ile uğraşmam en azından. O kadar yıldım ki İngilizcem yeterli olmadığı halde geçtim gitti.

  Konulara baktım 2017 güncel andertons siparişi veren bulamadım. Karşılaşabileceğim sorunlar hakkında tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim.
   
 2. Hayırlı olsun şimdiden...en fazla geç gelir başka sıkıntı olacağını sanmam...
   
  Aykut Güven bunu beğendi.
 3. Öncelikle hayırlı olsun. 2 kere alışveriş yaptım birisi Salı gecesi siparişl verdim Cumartesi elimdeydi (Gümrük vergisi ödedim.)
  Diğeri Pazartesi gecesi sipariş verdim Çarşamba günü elimdeydi. (Vergiden muaftı fiyattan ötürü)
  Bu dediğim tarihler aynı haftanın günleri yani en fazla 4-5 gün sürüyor. UPS kargo firması ile anlaşmalılar. Eğer ürününüz 30 euro limitinin üstündeyse size telefon açıp vekalet isteyecekler, daha sonra hesap numarası verip o hesaba gümrük vergisini yatırmanızı isteyecekler. Bu süreci geciktirmeyin yanlış hatırlamıyorsam 3 gün bekleyen üründen ardiye ücreti alıyorlar. 3 gün içinde halletmeniz durumunda ekstra bir masraf çıkmıyor. Limiti aşmıyorsa zaten ürün belirttiğiniz adrese geliyor.
   
 4. Teşekkürler. Bende öyle umuyorum.

  Ben vergi kapıda ödeniyor diye biliyordum. Vekalet derken tam olarak ne istiyorlar anlamadım?
   
 5. Matbu yazı gönderiyorlar dolduruyorsunuz taratıp mail veya faks çekiyorsunuz. PTT ile alışverişte dediğiniz gibi kapıda ödüyorsunuz fakat UPS böyle çalışıyor.
   
  Aykut Güven bunu beğendi.
 6. Anladım. Çok teşekkür ederim. Vergi kargo hariç fiyattan %18 değil mi?
   
 7. Evet. Ödeme ekranında ship to Turkey seçtiyseniz ücret düşer, eğer ikinci el( B-Stock değil) aldıysanız düşmüyor yalnız haberiniz olsun.
   
 8. Benim ürün bir gün önce sabah 10'da İstanbul'a gelmiş. Fakat gümrükte takıldı sanırım.
   
  Son düzenleme: 22 Ağustos 2017
 9. Ürününüz neydi acaba birde fiyatı nedir?
   
 10. Terminal ücreti hakkında bilgisi olan var mı?
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş