Boyanmış Bir Pedalı Ikinci El Satmak

'Forum Meydanı' forumunda Mr.Blue tarafından 17 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar elimde boss ds1 distortion pedalı var ben bunu kullanıyorum ama kendim airbrushla uğraştığım için bu pedalıda güzel bi desenle kaplamak istiyorum ama ikinci el satarken sıkıntı olur mu alıcılar nasıl karşılar siz olsanız ne düşünürdünüz orjinal olduğunu nasıl kanıtlarım yardım edebilicek herkese teşekkürler şimdiden

2. Daha önce o şekilde boyanmış ikinci el Boss Flanger almıştım, Ben boyayı dert etmedim, pedalı bilen için sorun olmaz.

Mr.Blue bunu beğendi.
  3. O konuda haklısınız ama benim gibi başlangıç seviyesi olarak tercih edenler olunca orjinal olup olmadığını teyit etmek isteyen olabiliyor

4. Sahsen bu gibi konularda takıntılı biri olarak yıllardır aldığım ikinci el ekipmanlarda çizik dahi olmamasına, orijinalliğinin bozulmamış olmasına dikkat etmişimdir. Yani benim gibi insanlar vardır diye düşünüyorum :)

5. eğer şehir dışından falan almıyorsam orjinalliğinin bozulmuş olmasına ben pek takılmam. Modlu bi gitar veya amfiyi gider denerim yapılan mod hoşuma giderse alırım. Fakat boyanmış bir ekipmanı kesinlikle almam, özelliklede boyalı gitar.

6. Pedal'ın 2. el değeri zaten yok gibi bir para, az daha düşse ne olur? :)

7. Hepinize cevaplar için teşekkür ederim tamda düşündüğüm cevaplar oldu

8. Özel olarak DS-1'den bahsediyorsak boya gitsin, zaten satma o pedalı bozulana kadar kullan gayet güzel bir alettir :)

Mr.Blue bunu beğendi.
  9. aslında genel olarak sormuştum biraz

Bu Sayfayı Paylaş