Samsun Herhangi Bir Amaçtan Bağımsız, Çalmak, Sohbet Etmek, Takılmak Isteyen Birileri Aranıyor!

'Eleman/Grup Arayanlar' forumunda metallicastic tarafından 18 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Herkese Selam​

Daha önce duvarda, birilerini aradığıma dair, şakayla karışık, içerikler paylaşmıştım ama pek dönüş olmadı. Şansımı birde burdan denemek istedim.
    Bir yıldır burda yaşıyorum ve müzikal bir çevre maalesef edinemedim. Normalde de evde takılan biri olduğumdan aslında çok problem değildi ama müzik yapmayı bir kenera bırakın herhangi bir ortamda dahi müzikten bahsedememek giderek üzücü bir hal almaya başladı. İşte tam bu yüzden, zaman zaman oturup çalabileceğim, yeri geldiğinde sahilde oturup bişeler içerken sohbet edebileceğim(aracımın arkasında çadır ve kamp sandalyesi bulunur :) ) bir arkadaş arıyorum. Müzikal olarak ne yapıyorum diye sorarsanız ; gitarist'im. Küçük bir ev stüdyom var ve bişeler üretmek en büyük zevkim. Güvendiğim en önemli özelliğimde hayal gücüm sanırım. Repertuar kasan, canlı müzik yapma vs amacı güden biri hiç değilim.
    Kısaca bu naif amaçlar çerçevesinde takılmak isteyen olursa sevinirim :)

2. Merhaba halen Samsun'da bulunuyorsanız sohbet etmek için beklerim.

3. Tam benim kafadasın aslında

4. Kampçı kafalar buraya :)

Bu Sayfayı Paylaş