Dream Theater

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda masterofmasters tarafından 18 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Bu yıl vasat geçiyor derken güzel haber geldi.. Dream Theater 10 Ekim 2017'de Maslak Volkswagen Arena'da konser veriyor..

En son Dolmabahçe Küçükçiftlik'te dinlemiştim, galiba 2009'du.. 2014'te de geldiler ama yine Küçükçiftlik olunca mekan kasamadım.. Zannımca belki en fazla 5-6 bin kişi vardı, mekan doluydu ama zaten küçük sayılabilecek bir mekan.. Ama ses düzeninin kötülüğüne rağmen çok güzel konserdi.. Buna da gidilir, yabancı rock gruplarının konserleri açısından kurak geçen bir yaz sonrası iyi gelecektir Petrucci'nin çalışını görmek.. Zaten hep böyle konserler sonrası daha çok zevk almışımdır gitar çalmaktan.. Mangini de grupla canlı canlı izlenmiş olur hem, not veririz hehehehehe..

"""Amerikalı grup bu turnede üç perde çalıyor. İlk perde grubun farklı dönemlerinden öne çıkan şarkıları içeriyor. 2. ve 3. perdelerde ise “Images and Words” albümü ve “A Change of Seasons” eksiksiz çalınacak. """"

Biletler sahne önü 265 Tl, Normal (ayakta) 165 TL.. Fiyatlar uygun gibi diyeceğim de kime göre o da ayrı mevzu..

Aha bu da biletix linki, detaylar var.. http://www.biletix.com/etkinlik/U0X03/ISTANBUL/tr

Son düzenleme: 19 Ağustos 2017
    J-P, The_Nebula ve Necromonic bunu beğendi.
  2. Nihayet! Forum sayesinde haberim oldu ve aldım bileti, şansa bırakmamak lazım, özellikle images and words bir daha boyle denk gelmez.

masterofmasters bunu beğendi.
  3. Gelemiyorum. Ölmek istiyorum.

4. Sahne önünü kaptım. Yuppi!

MetalAddiction ve Grundar bunu beğendi.
  5. Gel kardeşim bekleriz... İstanbul'a geldim memleketten. Kadıköye ilk adımımı atar atmaz direk onu hallettim bende... Hayırlı olsun.

petruccist bunu beğendi.
  6. @MetalAddiction abi güzel yanı konsere Eren Başbuğ da geliyor, ben Insta'dan rahatsız ediyorum hep ama nersin; tanışabilir miyiz grupla? :D

MetalAddiction bunu beğendi.
  7. Çorum'dan Dream Theater'a... :D

8. Cinnah....

VIP biletler var. Yurtdışı satışlı Türkiye konseri içinde geçerli. 1000 tl ver tanış diğer türlü olmaz zaten.
    Erenle tanıştım ben. 2 sene önce Ivory konserinde . Çok sağlamdı. Eski instagram hesabımda takipleşmekteydik :D

9. DT'nin bu Metallica özentiliği yedi bitirdi beni senelerdir be abi.

Yalnız şaka maka James felaket okuyor, sen zaten sevmiyordun hiç katlanamazsın artık.

10. Budokan konserini live kaydedecekler sanırım artık nasıl toparlayacaklar bilmiyorum.

Bu Sayfayı Paylaş