Gitar Sap Değiştirme

Yakın zamanda rosewood klavyeli bi sx strat alıcam gibi görünüyor dostlar maple klavye ile değiştirmeyi düşünüyorum sapı. Nasıl bi yol izlemem gerek? Daha önce bu işi yapan arkadaşlar yardım ederse sevinirim

Teşekkürler fikriniz için. Tam olarak masrafını ve harcayacağım emeği kestiremiyorum maalesef. Masraflı ve zahmetli bir iş olacaksa rosewood klavyeyle kullanıma devam ederim
Masraf,
1 - Sap - Gitar - Gitar Sapları sahibinden.com'da - 466839156
2 - Kargo - yaklaşık 20TL
3 - Değişim - Bence Luthier ile yapılması doğru olur, sonuç olarak ayarlanacak vb. , bu da yaklaşık 50TL...Kendiniz takarsanız bedava...

Ama, aşağıda aradığınız özelliklerde 2 tane ilan var...
Çok temiz sx elektro gitar - En Uygun SX Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 370107630
SX SST57 VWH Elektro Gitar - En Uygun SX Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 226706327

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Masraf,
1 - Sap - Gitar - Gitar Sapları sahibinden.com'da - 466839156
2 - Kargo - yaklaşık 20TL
3 - Değişim - Bence Luthier ile yapılması doğru olur, sonuç olarak ayarlanacak vb. , bu da yaklaşık 50TL...Kendiniz takarsanız bedava...

Ama, aşağıda aradığınız özelliklerde 2 tane ilan var...
Çok temiz sx elektro gitar - En Uygun SX Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 370107630
SX SST57 VWH Elektro Gitar - En Uygun SX Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 226706327
Çok sağ olun verdiğiniz bilgiler için. Gereksiz masraflı olacak gibi öyleyse. Alacağım gitar da diğer ilanlara kıyasla çok daha uyguna geliyor bana o sebeple düşünmüştüm. Rosewood klavyeyle devam edicem gibi görünüyor, tekrar sağ olun hocam

Geri