İstanbul Bilgi Müzik Bölümü Öğrencisinden Gitar Ve Kayıt Dersleri

Merhabalar,
Müziği her yönüyle ele alabileceğimiz bir ortamda, gitaristlere yol göstermek istiyorum. Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü öğrencisiyim. Hayatım müzik üzerine kurulu ve 8 senedir ders veriyorum, 30'dan fazla kişiyle çalışma fırsatım oldu şimdiye kadar.
Ders saatlerini esnek tutuyorum, belirlenen konu bitene kadar devam eder. Genelde 1,5 saate yakın sürüyor.Detaylar için bana ulaşabilirsiniz;
nkaancetinkaya4@gmail.com
0537 773 77 33
 
Son düzenleme:
Merhaba, bir sorum olacak.
M-audio Fast Track Pro Usb Ses Kartımın guitar rig 5 ,elektro gitar ve bir amfi(amfiyi hoparlör olarak kullanacam) ile kurulumu nasıl yapılır. Açıklarsan iyi olur. Bir de kayıt dersi almayı da düşünüyorum.
 
Guitar Rig gibi programları amfi ile kullanmak, doğasına aykırı benim görüşüme göre. Yine de eğer isteniyorsa ses kartı line out çıkışından (haliyle mono çıkış kullanılacak mecburen) amfinin cd mp3'in girişine girilebilir. Input girişini kullanmamak gerekir.

Bunu yine de buraya yazmasaydınız keşke, forum meydanına başlık açmanız daha uygun olurdu :) Tamamdır bana özel mesaj atarsanız detayları görüşebiliriz.
 
Son düzenleme:
Üst