İstanbul Bilgi Müzik Bölümü Öğrencisinden Gitar Ve Kayıt Dersleri

'Özel Ders İlanları' forumunda forbidden_city tarafından 23 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar,
    Müziği her yönüyle ele alabileceğimiz bir ortamda, gitaristlere yol göstermek istiyorum. Her yaştan yaklaşık 35 öğrencim oldu şimdiye dek. Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü öğrencisiyim. Hayatım müzik üzerine kurulu ve 7 senedir ders veriyorum.

Seviye belirlendikten sonra armoni/teori bilgisiyle dört bir koldan ilerliyoruz. Doğaçlama çalma ve çok sesli besteleme de çalışacağımız konular arasında olacak. Yine de herkes için standart bir eğitim yerine kişiye göre içeriği değiştirebiliyorum.

Ders saatlerini esnek tutuyorum, belirlenen konu bitene kadar devam eder. Genelde 1-1,5 saat sürer.

Ayrıca kayıt, düzenleme, miks ve mastering gibi konularda da dersler veriyorum isteğe göre.

Detaylar için bana ulaşabilirsiniz;
    nkaancetinkaya4@gmail.com
    0537 773 77 33

Son düzenleme: 24 Eylül 2017 17:26
    barisarock2 bunu beğendi.
  2. Merhaba, bir sorum olacak.
    M-audio Fast Track Pro Usb Ses Kartımın guitar rig 5 ,elektro gitar ve bir amfi(amfiyi hoparlör olarak kullanacam) ile kurulumu nasıl yapılır. Açıklarsan iyi olur. Bir de kayıt dersi almayı da düşünüyorum.

3. Guitar Rig gibi programları amfi ile kullanmak, doğasına aykırı benim görüşüme göre. Yine de eğer isteniyorsa ses kartı line out çıkışından (haliyle mono çıkış kullanılacak mecburen) amfinin cd mp3'in girişine girilebilir. Input girişini kullanmamak gerekir. Benim tavsiyem, amfi yerine, büyük hoparlörler (referans monitör ya da full range stage monitör ( @Single_FACTOR ) olacak.

Bunu yine de buraya yazmasaydınız keşke, forum meydanına başlık açmanız daha uygun olurdu :) Tamamdır bana özel mesaj atarsanız detayları görüşebiliriz.

NebilKızılırmak ve Single_FACTOR bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş